Reklāmraksts

Kā atrast izdevīgākos veikalu piedāvājumus?

Visiem pircējiem, ja vien tas iespējams, patīk izdevīgi iepirkties un ietaupīt, bet reizēm labāko piedāvājumu meklējumi ir visai laikietilpīgi. Tāpēc tirgotāji ir padomājuši par pircējiem – akcijas bukleti ir palīgs ikvienam pircējam, jo tajos norādītas un ērti sagrupētas visas akcijas.

Akcijas bukleti tiek regulāri atjaunoti, izceļot aktuālos lielāko tirdzniecības tīklu piedāvājumus un draudzīgākās cenas. Pirms došanās iepirkties, vērts uzzināt, tieši kurā lielveikalā atradīsiet pievilcīgākos piedāvājumus. Tādējādi, iespējams, nebūs jāapmeklē vairāki veikali, jo zināsiet, tieši kur vajadzīgā prece pieejama par akcijas cenu.

Atlaides – ne tikai pārtikai

Daudzi pircēji ir pieraduši meklēt atlaides un akcijas ikdienas produktiem, bet retāk ieskatās piedāvājumos, kas attiecas uz citām preču grupām, piemēram, sadzīves ķīmijai, apģērbiem un apaviem, bērnu precēm un citām mājai vajadzīgām lietām. Ja vajadzīgas kādas no šīm precēm, noteikti vērts vispirms ieskatīties akcijas bukletos, kur atradīsiet dažādu pārdevēju piedāvājumu. Nereti pircēji atzīst, ka atlaides ir patiešām pārsteidzošas un pat apšauba to iespējamību. Tomēr nekā dīvaina tur nav, jo īpašās kampaņas parasti plāno un piedāvā paši ražotāji, ņemot vērā savu mārketinga politiku.

Labāk izlemt nesteidzoties

Akcijas bukleti tiek regulāri atjaunināti, ņemot vērā gan jau minētos ražotāju piedāvājumus, gan sezonalitāti. Tāpēc jāatceras: ja reiz izskatīts viens buklets, tas nenozīmē, ka jaunākajā viss informācijas klāsts palicis nemainīs. Visticamāk, ir pilnīgi pretēji! Tāpēc, pirms došanās uz veikalu, noteikti vērts ieskatīties visjaunākajā akcijas bukletā, kur būs apskatāmas visas aktuālās akcijas un piedāvājumi atbilstoši sezonai. Daudzi lielāku iepirkšanos plāno pirms sezonāliem svētkiem, tāpēc tas varētu būt īpaši vērtīgi, jo svētku sarīkošana vienmēr maksā pietiekami dārgi.

Gudram pircējam arī vērts pārliecināties, cik ilgi viens vai otrs piedāvājums ir spēkā, lai, nonākot tirdzniecības centrā, nenāktos vilties, ka kārotā prece vairs nav akcijas produkts. Ja rodas šaubas, akcijas bukletus var paņemt līdzi uz tirdzniecības vietu, lai konsultētos ar pārdevēju. Tas tāpat palīdzēs kopā ar pārdevēju noskaidrot, kur izvietotas akcijas preces.

Visiem vai lojalitātes karšu īpašniekiem?

Reizēm īpašās cenas paredzētas tieši lojalitātes karšu īpašniekiem. Pārējiem nevajadzētu vilties, bet, iepriekš pārliecinoties, ka vajadzīgā prece ar ievērojamu atlaidi paredzēta lojalitātes programmā, dažās situācijās noteikti ir vērts apsvērt iespēju to iegādāties: iepērkoties varēsit saņemt tūlītēju atlaidi, kā arī izmantot citas lojalitātes kartes priekšrocības. Daudzi tirdzniecības centri piedāvā krāt punktus, par kuriem var saņemt jaunas atlaides dažādām precēm vai samazināt visa pirkuma summu atbilstoši iekrātajiem bonusiem. Tas var būt ļoti patīkami!

Līdzīgi raksti