Ierīces

Kā varētu izskatīties Oppo X 2021 rullējamais viedtālrunis?

Vispirms viedtālruņu pasaulē parādījās salokāmi skārienjutīgie viedtālruņi, kas šķita visai interesants pavērsiens, bet nu, vairāki ražotāji ir paziņojuši, ka šogad izlaidīs viedtālruņus ar “rullējamiem” skārienekrāniem. Šie “rullējamie” skārienekrāni, palielina paša viedtālruņa ekrānu, padarot to līdzīgu planšetdatoram. Pavisam nesen tika izlaisti divi video, kuros, iespējams, redzams jaunais Oppo X viedtālrunis ar “rullējamo” ekrānu.

Kā norāda XDA Developers, tiešsaistē ir publicēti vairāki jauni YouTube videoklipi, kas sniedz pārskatu par to, kā darbosies Oppo “rullējamo” viedtālruņu mehānisms, kas paplašinās ekrāna izmērus.

Lai gan video netiek minēts nekas papildus par pašu viedtālruni, ir visai interesanti redzēt, kā viedtālruņa ekrāns paplašinās un saliekas.

Pēc video redzamā šķiet, ka jauno viedtālruņa ekrānu iespējams paplašināt vai salikt kopā, vien nospiežot vienu podziņu.

Kā jau novembrī minēja Oppo, viedtālrunis varēs palielināt ekrāna izmēru no 6,7 līdz 7,4 collām.

Arī TCL, LG un, ļoti iespējams, Samsung strādā pie “rullējamiem” viedtālruņiem. Šī tehnoloģija ir pavisam jauna un šobrīd tikai prototipu veidā. “Rullējamajiem” ekrāniem nav saliekamās eņģes, kas var kļūt par ierīces vājo punktu.

Diemžēl joprojām nav ziņu par to, vai šis “Oppo X 2021” viedtālrunis kādreiz tiks pārdots. Jaunajā video ierīce izskatās pietiekami izturīga, bet Oppo to dēvē par prototipu un vēl nav devis nekādas norādes, par to vai tas vispār būs pieejams.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti