Tehnika

Kāds vīrietis Kanādā savas mājas pagrabā uzbūvē vilcienu

Pandēmija skāra visu pasauli. Vairums ir strādājis no mājām un sastapies ar dažādiem ierobežojumiem, kuru dēļ ikdienas dzīvē parādās vismaz par kripatiņu vairāk laika sev. Protams, ka lietderīgi šo papildus laiku ir izmantot saviem hobijiem un sirdslietām. Taču neapšaubāmi daļu laika pavadām arī internetā, lai noskaidrotu, kas notiek pasaulē. Jāteic, ka pēdējā laikā, apmeklējot video vietni YouTube, algoritms iesaka visai interesantus pat vairākus gadus vecus video. Un šis video nav izņēmums. Vai zinājāt, ka pirms dažiem gadiem kāds kanādietis savas mājas pagrabā uzbūvējis īsta izmēra vilciena vagona modeli?

Džeisons Šarons, kanādietis, kurš savas mājas pagrabā ir uzbūvējis reāla izmēra vilciena vagona modeli, video stāsta, ka vilcieni jau aizrāvuši kopš bērnības. Tā nu arī izlēmis, ka savas mājas pagrabā vēlas uzbūvēt vilciena vagonu. Taču tā nav bijusi ideja par kuru katru vagonu, bet gan Kanādas VIA vilciena vagonu, ar kuru saistās bērnības atmiņas. Kanādietis video stāsta, ka vilciena vagons ir izveidots īpaši autentisks – tajā izvietots paklājs, krēsli, miskastes, aptieciņas, gaismas, kā arī citas detaļas no īsta VIA vilciena vagona. Šīs detaļas viņš ieguvis no kāda vagona, kuru bijis paredzēts likvidēt.

Skatoties video, patiešām pārņem sajūta, ka šī ir Džeisona Šarona sirdslieta. Tā patiesi ir – darbā ieguldītas vairāk kā 2500 stundas! Jo kurš gan bez īpašas degsmes un aizrautības spētu realizēt šādu projektu? Tā kā jebkuras mājas pagrabā ir ierobežots vietas daudzums, tika izlemts veidot tikai vienu vilciena vagonu, taču esot vagonā, pateicoties izvietotajiem attēliem katra vagona galā, rodas sajūta, ka vilciena vagoni turpinās cits aiz cita. Vilcienā izvietota arī mūzikas iekārta, bet kā vilciena inženieris stāsta, vispatīkamāk ir atskaņot vilciena skaņas, atlaisties īsta vilciena krēslā un iedomāties, ka brauc ar īstu vilcienu.

Lai gan video nu jau ir vairākus gadus vecs, tas pavisam noteikti sniedz iedvesmu ķerties klāt pie jauniem projektiem!

Atbildēt

Līdzīgi raksti