Preses relīzes

Kam pievērst uzmanību, izvēloties gaming monitoru, lai spēlētu kā profesionālis? Atklāj eskperti

Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls gaming atlēts, vai jūsu videospēļu galds vienkārši ir patvērums pēc garas dienas – jums ir jābūt monitoram, kas ir piemērots jūsu videospēlēm. Kam pievērst uzmanību, iegādājoties jaunu monitoru, atklāj “LG Electronics” eksperti.

Ja videospēļu spēlēšana ir daļa no jūsu dzīvesveida, tad nav noslēpums, ka jūs savas prasmes varat attīstīt tik tālu, cik to ļauj aprīkojums. Tiem, kuri vēlas neatpalikt no labākajiem šajā jomā, nepieciešams vadības centrs, kas spēj maksimāli izmantot ātruma, grafikas un vispārējo veiktspēju. Šīs īpašības ļāvušas LG UltraGear monitoriem kļūt par League of Legends Eiropas čempionāta oficiālo monitora partneri gaidāmajās 2022. un 2023. gada sezonās.

Kāds videospēļu monitoriem ir labas reakcijas laiks?

Videospēlēs svarīga katra sekunde, tāpēc nepieciešams izvēlēties monitoru, kuram ir ne vien augstas kvalitātes monitors, bet arī atbilstoša jauda, lai samazinātu kadru aizturi, vienlaikus nodrošinot ātrāku reakcijas laiku pašā cīņas karstumā.

Kā to jums pateiks ikviens e-sporta profesionālis, ātrums ir ārkārtīgi svarīgs augstas veiktspējas videospēļu monitoriem. Pārdošanā pieejamie labākie videospēļu monitori sola 1ms reakcijas laiku. Jo ātrāks reakcijas laiks, jo labāka statistika, neatkarīgi no videospēles. Tas saistīts ar to, ka grafikas karte spēj darboties vien tik ātri, cik to ļauj jūsu monitors, un tas nozīmē, ka vizuālā kvalitāte un ātrums iet roku rokā.

LG UltraGear videospēļu monitori spēj nodrošināt zibenīgi ātru 165Hz atkārtošanās ātrumu (virstaktēti 180 Hz). Samazinot ekrāna kropļošanos un raustīšanos, jūs spēsiet viegli reaģēt uz ātri kustīgiem mērķiem. Papildu tam Dynamic Action Sync vēl vairāk samazina ievades aizturi, lai palīdzētu reālajā laikā pārvarēt sarežģītus spēles momentus.

Kas svarīgāks – atsvaidzes biežums vai reakcijas laiks?

Videospēļu reakcijas laiks attiecas uz laiku, kas nepieciešams, lai pikseļi nomainītu krāsas. Lielāks reakcijas laiks nodrošina vienmērīgāku kustību, samazinot monitora ņirboņu un ļaujot līdz spēlētāja acīm nonākt vairāk informācijai vienā laika posmā. Turpretī atsvaidzes biežums attiecas uz to, cik reizes sekundē monitors spēj atjaunināt attēlu uz ekrāna.

Revolucionārie 4K Nano IPS videospēļu monitori UltraGear ar 144Hz atsvaidzes biežumu spēj jums nodrošināt priekšrocības ar Gray-to-Gray 1ms reakcijas laiku, kuru laikā kaujas ainas kļuvušas vēl reālākas nekā jebkad agrāk, pateicoties ekrānam, kas atbalsta 99% DCI-P3 krāsu gammas. Iegrimstiet episkās komandu cīņās un stājieties pretī ienaidniekiem, izmantojot monitoru, kas uzlabos katru ainu ar paaugstinātu attēla kvalitāti.

Kā centrā fiksēta pielāgošana uzlabo šaušanas precizitāti?

Katrs šāviens ir svarīgs, jo sevišķi, ja esat mazākumā, tāpēc ieteicams izvēlēties monitorus, kuros ir Crosshair funkcija, kas nodrošinās labāku mērķēšanas punktu, pateicoties centrā fiksētajai pielāgošanai. Izmantojot šo noderīgo funkciju, jūs redzēsiet tūlītēju atšķirību savā statistikā. Ar centrā fiksētu pielāgošanu jūs varat izvairīties no netrāpītiem šāvieniem un koncentrēties uz savas nākamās kustības stratēģiju. Pat ar izliektiem videospēļu monitoriem vai vairāku ekrānu izmantošanu, iespēja vienmēr zināt, kur atrodas jūsu kursors vai pele, palīdzēs jums ar minimāliem pūliņiem uzlabot savu rezultātu.

Atbildēt

Līdzīgi raksti