Reklāmraksts

Kas ir kolagēns un kāpēc iesaka to lietot

Izdzirdot vārdu kolagēns, cilvēkiem parasti ir tikai labas vai neitrālas asociācijas. Par kolagēnu, tā lietošanu un to, kā sasniegt spogulī redzamu un ikdienā fiziski jūtamu rezultātu zina pastāstīt tikai tie, kas to lieto ilgtermiņā.

Kolagēns ir pavisam parasts dabīgas izcelsmes uztura bagātinātājs, kura pamatā ir hidrolizētā kolagēna peptīdi. Vienkāršā valodā runājot, tie ir tie paši proteīni, kas ikviena cilvēka ķermenī nodrošina saistaudu noturību, piemēram, nodrošinot matu izturību vai grumbu neparādīšanos sejas ādā. Aptuveni pēc 30 gadu vecuma sasniegšanas, cilvēka ķermenis vairs nespēj saražot kolagēnu tādā pašā līmenī, kā tas noārdās. Šo procesu ietekmē arī smēķēšana, neveselīgs dzīvesveids.

Kolagēnu iegūst no dažādiem dzīvniekiem, kuru organismā arī notiek šāds pats dabīgs kolagēna veidošanās un noārdīšanās process. Piemēram, Kolagens.lv – Francijas kolagēna izplatītāja Latvijā piedāvātais kolagēns ir iegūts no liellopiem. Tas tiek pārdots kolagēna pulvera formā, taču var tikt lietots jebkādā veidā. Visbiežāk cilvēki izvēlas pagatavot dzeramo kolagēnu, taču to var pievienot arī kādam ēdienam.

Kolagēna ilgtermiņa lietošanas mērķis ir noturēt kolagēna līmeni dažādās vietās ķermenī. Ja šis produkts tiek lietots ilgtermiņā un pareizi, tas palīdz noturēt labā līmenī kolagēnu ādā, kolagēnu locītavās, kolagēnu nagos, kolagēnu muskuļos, kolagēnu matos un kolagēnu kaulos.

Speciālisti iesaka kolagēnu pirkt tikai pie piegādātājiem, kuri spēj apliecināt produkta saturu un pozitīvo efektu. Ļoti būtiskas ir kolagēna atsauksmes tieši no ilgstošajiem lietotājiem, kas apliecina to, vai piedāvātais produkts ir kvalitatīvs. Kolagens.lv produktam netrūkst pozitīvu atsauksmju, par ko var pārliecināties produkta mājaslapā.

Pamēģināt kolagēnu ar mērķi pārbaudīt, vai tas jums garšo un vai tā lietošana nesagādā jums pārāk lielus sarežģījumus ikdienā, Kolagens.lv piedāvā naudas atmaksas garantiju 30 dienas pēc jūsu pirkuma. Šī ir lieliska iespēja visiem, kuri vēlas izmēģināt kolagēna lietošanu. Lai gan 30 dienu laikā nevar garantēt, ka kolagēna efekts būs vizuāli pamanāms uz jūsu ādas vai matiem, šajā laikā varēsiet saprast, vai kolagēns atstāj iespaidu uz jūsu fizisko pašsajūtu.

Līdzīgi raksti