Reklāmraksts

Kas jāņem vērā, pērkot vasaras riepas internetā?

Katru gadu Latvijā tiek pārdoti vairāki tūkstoši riepu pāri, un arvien biežāk pircēji izvēlas tās iegādāties arī internetā. Pateicoties ērtajai videi, varam vienkārši atrast un salīdzināt dažādas vasaras riepas, pasūtīt tās un saņemt ar piegādi sev ērtā veidā. Taču, lai pirkums neradītu vilšanos, ir daži faktori, kurus būtu jāņem vērā, pērkot riepas. Par tiem pastāstīsim turpinājumā.

  • Izvērtējiet ceļa segumu un savus braukšanas paradumus

Lai pielāgotu atbilstošas vasaras riepas, ir jāzina, pa kādu ceļu ikdienā plānojat pārvietoties. Piemēram, uz sausa asfalta vislabāk funkcionēs smalkāka zīmējuma protektors. Tāpat svarīgi arī zināt to, cik bieži plānojat braukt un cik garas distances ikdienā mērosiet.

  • Izvēlieties atbilstošu riepu izmēru

Ja vēlaties, lai auto ir viegli vadīt, braukšana ir klusa, droša un komfortabla, noteikti pārliecinieties, ka esat izvēlējušies īstā izmēra vasaras riepas. MMK Riepu Serviss piedāvā visu nepieciešamo izmēru riepas, atliek tikai izlemt, kura ražotāja modeļiem dodat priekšroku.

  • Iepazīstieties ar riepu marķējumu

Trīs svarīgākie parametri, kuriem jāpievērš uzmanība riepu marķējumā, ir: rites pretestība, trokšņa līmenis un saķeres indekss. Rites pretestību apzīmē ar burtiem no A līdz G, kur G attiecas uz neekonomiskākajām riepām. Trokšņa līmenis norādīts decibelos, un zemāks skaitlis, protams, nodrošinās ērtāku braukšanu. Savukārt saķeres indeksu arī mēra ar burtiem no A līdz G, kur A attiecas uz augstāku saķeri, proti, auto ir vieglāk vadāms un bremzēšanas ceļš ir īsāks.

  • Izvēlieties piemērotu vasaras riepas protektora zīmējumu

Riepu protektoriem mēdz būt trīs veidu zīmējumi – simetriski, asimetriski un orientēti jeb virziena. Vasaras riepas ar simetrisku protektoru (ārmala un iekšmala ir vienāda) labāk derēs braukšanai pilsētā. Asimetriska zīmējuma protektors (iekšmala un ārmala ir atšķirīga) nodrošinās labu veiktspēju gan uz slapja, gan sausa ceļa, taču to nodilšana notiek ātrāk. Savukārt riepas ar orientētu protektoru, kuram norādīts virziens, labi derēs braucieniem pa dažādiem ceļiem. Tajā pašā laikā tās ātri nodilst un nav tik ekonomiskas.

Kvalitatīvas vasaras riepas iegādājieties MMKserviss.lv

Vēlaties vienuviet apskatīt budžeta, vidējās un augstākās klases riepas no uzticamiem ražotājiem? Varbūt tieši šobrīd esat vissezonas vai vasaras riepu meklējumus, vai arī vēlaties atrast, kur pieejama ziemas riepas izpārdošana? Iespējams, Jūs interesē arī ātra un precīza riepu maiņa un balansēšana? To visu piedāvā riepu centrs MMK serviss, kur darbojas atsaucīgi un zinoši savas jomas speciālisti. Ielūkojieties MMKserviss.lv, lai uzzinātu vairāk.

Līdzīgi raksti