Reklāmraksts

Kas nepieciešams īstam geimerim?

Ja esat datorspēļu un kibersporta entuziasts, tad noteikti izprotat, cik nozīmīga ir atbilstošas spēļu vides radīšana. Protams, viss sākas ar pareizi piemeklētu datoru. Taču ar to vien nepietiek! Nepieciešami arī gaming aksesuāri, kas ļaus ne vien maksimāli iejusties virtuālajā realitātē un izbaudīt to, bet arī gūt tajā labākus rezultātus. Kā tas ir iespējams? Izskaidrojums ir vienkāršs – specializētie aksesuāri ir radīti, lai uzlabotu reakcijas ātrumu un nodrošinātu komfortu ilgstošas spēlēšanas laikā. Ja tieši uz to arī tiecaties, mēs pastāstīsim, kurš aprīkojums ir absolūta nepieciešamība un kurš palīdzēs gūt vēl pilnvērtīgāku gaming pieredzi.

Pamatkomplekts Jūsu personīgajai izklaides zonai

Tādas iekārtas kā specializēts monitors, tastatūra un pele ir īstenā geimera must have rīki. Atšķirībā no standarta aprīkojuma, tie ievērojami paaugstinās reakcijas ātrumu, ļaus ilgi nenogurt un neatrauties no iemīļotās izklaides.

  • Monitors ar matētu ekrānu. Šis punkts ir aktuāls, ja Jūsu izvēle ir stacionārais dators. Specializēts matēts monitors minimizēs atspulgus no apkārtējās vides, ļaujot netraucēti koncentrēties un mazinot slodzi uz acīm. Izmēru ziņā par ērtākajiem spēlētāji atzīst 19-23 collu ekrānus.
  • Gaming tastatūru ražotāji ir īpaši piedomājuši pie tās ergonomikas. Rezultātā pirksti un plaukstu locītavas ilgstoši nenogurst. Kombinācijā ar paaugstinātu pogu jūtību, tas ļauj savlaicīgi reaģēt uz notikumiem. Geimeri, kuriem patīk spēlēt vēlu vakarā un naktīs, novērtēs tastatūras apgaismojumu. Savukārt speciālais pārklājums visbiežāk lietotajām pogām – W, S, A, D – paildzinās tastatūras mūžu.
  • Specializētā datorpele. Arī tās ir vērstas uz zibenīgu reakciju. Gaming peles reaģē uz pieskārienu maksimāli ātri un ir aprīkotas ar papildpogām. Visai noderīgi, jo spēlē bieži vien visu izšķir sekundes simtdaļas!

Kvalitatīvākai un baudāmākai spēlēšanas pieredzei

Ilggadējie spēlētāji vienmēr meklē veidu, kā dažādot savu virtuālo pieredzi. Ražotāji ir parūpējušies par aksesuāriem, kas palīdzēs padarīt iespaidus svaigākus un spilgtākus.

  • Ja esat cīņu un piedzīvojumu žanra piekritējs, Jums nepieciešams gamepad jeb spēļu vadības pults. Tradicionāli to lieto kopā ar spēļu konsolēm. Taču pašlaik ir daudz modeļu, kurus var izmantot arī ar datoriem. Daudzi uzskata, ka spēle ar pulti rokās sniedz reālistiskākas sajūtas un bieži vien arī labākus rezultātus! Pārvaldes elementi uz pults (pogas, sviras) ir ergonomiski izvietoti, tādēļ tos var ātrāk sasniegt. Daudzas pultis aprīkotas ar vibrāciju un lokācijas izsekošanu laukumā. Jūs iegūsiet lielāku kontroli pār situāciju!
  •  „Īstais” gaming aksesuārs aizrautīgiem auto un motosacīkšu faniem ir spēļu stūre. Tā ļaus pavadīt laiku labākajās pasaules trasēs ar unikāliem un reālistiskiem iespaidiem. Pat nedārga stūre imitēs īstas autovadīšanas sajūtu. Vēl lielākai baudai var izvēlēties komplektu: stūre + pedāļi (tostarp sajūga pedālis) + pārnesumkārba. Maksimāli reālistisks efekts garantēts!
  • Tie, kas vēlas baudīt gaming augstāko pilotāžu, var izmēģināt virtuālās realitātes brilles. Tās būs pavadonis starp Jūsu redzi un virtuālo pasauli, nodrošinās maksimāli iespējamo iesaisti spēlē, lietotāja ķermeņa un smadzeņu mijiedarbību ar to. Jārēķinās, ka VR briļļu lietošanai nepieciešams pietiekami jaudīgs dators un speciāli tam paredzētās spēles. Taču ar šādām brillēm varēsiet ne vien spēlēt, bet arī skatīties 3D fotogrāfijas un video.

Specializētās mēbeles augstākam komfortam

Mēbeles visbiežāk nav pirmais pirkums, ierīkojot sev spēlēšanas zonu. Taču ar laiku katrs spēlētājs tomēr saprot, ka komfortablas vides radīšanu nedrīkst pienācīgi nenovērtēt. Tieši vide palīdz noskaņoties panākumiem, ilgstoši nenogurt un nenovērsties spēlēšanas laikā. Galu galā tā ļaus izvairīties arī no tādiem nepatīkamiem (un ilgtermiņā visai nopietniem) traucēkļiem kā sāpoša mugura, kakla muskuļi, plaukstas locītavas utt.

  • Gaming krēsla galvenā priekšrocība ir ergonomisks dizains un speciālie muguras un kāju balsti. Gan paša krēsla konstrukcija, gan balsti ir regulējami. Varēsiet pielāgot sev augstumu, atzveltnes leņķi, balstu atrašanās vietu. Noguruma brīdī var atlaisties līdz pat 180 grādiem.
  • Spēlēšanas galdi izceļas ar lieliem gabarītiem, lai Jūs varētu izvietot te visas savas ierīces – monitoru (vai divus), sistēmbloku, akustikas sistēmu, vadības pultis, stūri utt. Galdam ir niansēti pārdomāta ergonomika. Nav aizmirsts arī par tā ilgmūžību. Parasti spēlēšanas galdus izgatavo no biezākas galda virsmas un pārklāj ar mitruma un karstuma izturīgajiem materiāliem.

Protams, ērtas un iedvesmojošas spēļu vides radīšana saistās ar ievērojamām izmaksām – nedz datori, nedz aksesuāri nav no lētajiem. Ja meklējat, kur iegādāties to visu izdevīgāk, apmeklējiet interneta veikalu 220.lv. Tieši te par labām cenām Jūs atradīsiet gaming datorus, specializētos aksesuārus, mēbeles un, protams, arī datorspēles! Piedāvātais sortiments apmierinās pat prasīgākos entuziastus. Ienāciet un izvēlieties visu nepieciešamo gariem un aizraujošiem spēļu vakariem vienuviet!

Līdzīgi raksti