Dzīvesstils

Ko darīt ar savu veco viedtālruni?

Nomainīt savu veco viedtālruni pret jaunu parasti ir visai patīkami. Taču, ne vienmēr viedtālrunis tiek mainīts tādēļ, ka tas vairs nestrādā. Dažreiz akumulators vairs nav tik labs kā kādreiz, vai, pateicoties jaunākajiem programmatūras atjauninājumiem, viedtālrunim vienmēr trūkst atmiņa un jauda. Ko iesākt ar veco viedtālruni?

Rezerves viedtālrunis

Vairumam no mums ir vismaz viens rezerves viedtālrunis, ko izmantot situācijā, kad steidzami nepieciešams jauns. Arī rezerves viedtālrunis var novecot un būt par vāju vai neietilpīgu lietotnēm, kuras tajā vajadzības gadījumā vēlētos izmantot. Ja radies vēl viens lieks viedtālrunis – samaini veco rezerves viedtālruni pret jaunāku.

viedtālrunis

Papildus tālvaldības pults

Vairumam televizoru ar Smart funkciju iespējams pieslēgt viedtālruni un izmantot to kā tālvadības pulti. Ne visas tālvadības pultis ir ērtas, tādēļ brīdī, kad ar tām nepieciešams kaut ko ierakstīt meklētājā, viedtālruņa tastatūra var lieliski noderēt!

viedtālrunis

Spēļu viedtālrunis

Nenoliegsim – vairums no mums spēlē vai kaut reizi ir spēlējuši viedtālruņu spēles. Atstāt savu veco viedtālruni spēlēm – kādēļ ne? Šādā gadījumā nebūs nepieciešams tās lejupielādēt un aizņemt vietu jaunajā viedtālrunī!

viedtālrunis

Vecais viedtālrunis – jauna Web kamera

Dažkārt datoriem ir iebūvētas ne visai labas Web kameras… Izmanto veco viedtālruni kā Web kameru! Patiesībā – viedtālruņa kamera var būt pat labāka par dažu labu specializētu Web kameru, ko iespējams pievienot datoram.

viedtālrunis

Izjauc to

Vai vienmēr ir niezējuši nagi izjaukt viedtālruni, taču ir nedaudz bail, ka neizdosies to salikt pareizi atpakaļ vai tas vairs nedarbosies? Eksperimentam izmanto savu veco viedtālruni! Tas var būt lielisks veids, kā, piemēram, pašam iemācīties nomainīt sadauzītu ekrānu.

viedtālrunis

Ko Jūs iesākat ar saviem vecajiem viedtālruņiem? Pavisam noteikti tiem ir daudz dažādi pielietojumi.

Atbildēt

Līdzīgi raksti