Ierīces

Ko Samsung atklāja Unpacked 2 pasākumā?

Šī nedēļa ir visai pārpildīta ar jaunumiem no tehnoloģiju gigantiem. Pēc Apple jauno MacBook Pro atklāšanas pirmdien, Google otrdien atklāja savus jaunos Pixel 6 sērijas viedtālruņus. Šodien arī Samsung izlēma iepazīstināt ar dažiem saviem tehnoloģiju jaunumiem.

Patiesībā šis Samsung Unpacked pasākums bija nedaudz citādāks kā citus gadus –  tehnoloģiju gigants neatklāja neko jaunu, bet gan uzlaboja jau esošo.

Samsung augustā izlaida Galaxy Z Flip 3 salokāmo viedtālruni un tagad ražotājs piedāvā iespēju to iegādāties citās krāsās. Šoreiz gan viedtālrunis nav saņēmis papildus krāsu versijas, bet gan iespēju lietotājiem pašiem tās savienot pēc savas patikas.

Lietotājiem pirms tie iegādājas jaunās Samsung Galaxy Z Flip 3 Bespoke versijas viedtālruņus, būs iespēja izvēlēties to aizmugures krāsas – augšējai un lejas sekcijai, kā arī pārejai pa vidu. Starp krāsām būs zila, dzeltena, balta, melna, rozā, pelēka, kā arī dažādi krēmkrāsas toņi. Ražotājs apgalvo, ka no pieejamajām krāsām iespējams izveidot 49 dažādas kombinācijas. Tas nozīmē, ka lietotājiem būs iespēja izveidot visai oriģinālu krāsu kombinācijas viedtālruņus. Tiem, kas izvēlēsies veidot šīs krāsu kombinācijas, būs jāpiemaksā aptuveni 100 Eur pie viedtālruņa pamata cenas.

Lai gan internetā ticis plaši diskutēts par iespējamu Samsung Galaxy S21 FE atklāšanu, šīs baumas nav bijušas patiesas un būs vēl nedaudz jāuzgaida līdz uzzināsim kaut ko vairāk par šiem viedtālruņiem.

Otrs jaunums, ko Samsung šodien atklāja, ir saistīts ar Galaxy Watch 4 viedajiem pulksteņiem. Tie iegūs atjauninājumu, jaunus programmatūras dizainus un žestu kontroles funkciju. Papildus tam gan pulkstenis, gan Galaxy Band 2 austiņas iegūs jaunu Maison Kitsuné veidota dizaina sēriju.

Šis Samsung tehnoloģiju atklāšanas pasākums šoreiz ticis vairāk veltīts ierīču dizainam. Nav zināms, vai ražotājs izlēmis spert šādu soli, jo tā lielākais konkurents Apple sācis piedāvāt savas ierīces dažādās krāsās, vai arī tāpēc, lai patiešām iepriecinātu savus jau esošos klientus ar jauniem un unikāliem dizainiem. Cerams, ka Samsung turpinās iesākto un arī citām ierīcēm sāks piedāvāt iespēju kombinēt dažādas krāsas.

Atbildēt

Līdzīgi raksti