Reklāmraksts

Kuru veļas žāvētāju izvēlēties?

Veļas žāvētāja iegāde var būt labs risinājums gadījumos, kad dzīvesvietā ir maz vietas, kur to žāvēt, vai ārpus mājas laika apstākļi ir slikti, vai ja ir liela ģimene, kur drēbju mazgāšana un žāvēšana ir patiešām laikietilpīgs darbs. Bet kā lai izvēlās optimālāko variantu, kad izvēles klāsts ir tik milzīgs, piedāvājot iebūvētas dažādas funkcijas? Bosch ražotie žāvētāji ir lieliska atbilde uz šo jautājumu, jo viņi piedāvā energoefektīvus, modernus, funkcijām bagātus risinājumus:

Veļas žāvētājs ar kondensatoru

Arī Bosch piedāvājuma klāstā ir kondensatora žāvētājs, vienkārša sistēma, kur nav nepieciešams izmantot izplūdes šļūtenes, lai izvadītu lieko šķidrumu no žāvētāja, mitrais gaiss tiek novadīts kondensācijas kamerā, kur gaiss tiek atdzesēts un tvaiks pārvēršās ūdenī, tālāk tas uzkrājas tvertnē, kas ik pa laikam jāiztukšo. Lielisks risinājums, ja virtuvē vai vannas istabā nav pietiekami daudz vietas šādai tehnikai, to var novietot jebkurā, labi ventilējamā vietā, kur vien pašiem netraucēs.

Bosch ir parūpējies par to, lai veļas žāvēšana būtu īpaši klusa un saudzīga, izmantojot tādas funkcijas, kā:

 • AutoDry, kas maigi žāvē līdz vēlamai sausuma pakāpei,
 • ātra žāvēšana, kas ievērojami ātri izžāvē,
 • SensitiveDrying, kas aizsargā un nodrošina žāvēšanas veiktspēju.

Tvaika veļas žāvētājs

Šeit tiek izmantots siltumsūknis, kas žāvē ar tvaika palīdzību, lai izgūtu ūdeni no veļas, kas iztvaiko uzglabāšanas tvertnē, tas ir arī energoefektīvākais un modernākais žāvēšanas veids, kā arī piemērotākais cilvēkiem ar alerģiju izpausmēm.

Bosch piedāvā šādas funkcijas:

 • Iron Assist, kas izgludina un izlīdzina veļu,
 • AutoDry, kas izžāvēs veļu līdz vēlamai sausuma pakāpei,
 • AntiVibration, kas nodrošina stabilitāti un ierobežo vibrāciju,
 • Smart Dry, kas automātiski izvēlēsies piemērotāko žāvēšanas programmu, balstoties uz pēdējo mazgāšanas ciklu,
 • ComfortDisplay, kas atvieglo un palīdz orientēties programmās, pateicoties lielajam displejam,
 • SensitiveDrying, aizsargā audumu izmantojot maigu un vienmērīgu žāvēšanu, kā arī nodrošina veiktspēju,
 • AutoClean, ietaupīs laiku žāvētāja tīrīšanai, jo ir atsevišķa tvertne, kurā nonāk pūkas. Tvertne jāiztukšo aptuveni ik pēc 20 cikliem.

Papildus šīm funkcijām ir neskaitāmas citas.

Vairums cilvēku nevēlās apgrūtināt sevi ar papildus tehnikām, to apguvi un mēdz pieturēties pie „pārbaudītām” vērtībām, bet ir ne mazums ieguvumu izmantojot veļas žāvētāju, kā, piemēram:

 • izpaliks žāvēšana istabas vidū uz tam paredzētā statīva, kas ir visai nepievilcīgs skats un aizņem ne mazums vietas, kā arī rada draudus, ka, no pārlieku lielā mitruma, dzīvesvietā radīsies pelējums;
 • ietaupīs laiku, jo šāda metode ir daudz ātrāka, nekā standartā žāvējot uz statīva, kur tas parasti aizņem milzum daudz laika, sākot no pāris stundām līdz pat pāris dienām;
 • izpaliks nepatīkama mitruma smaka dzīvesvietā;
 • ietaupīs laiku veļas gludināšanas procesā, jo vairums žāvētāju ir iestrādāta funkcija, kas daļēji izgludina veļu, pateicoties šai funkcijai, lielākā daļa veļas nebūs jāgludina, to varēs uzreiz ievietot skapī.

Izvēloties jebkuru tehniku liela nozīme ir kvalitātei un cik tā ir videi draudzīga. Bosch tehnika piedāvā videi draudzīgas un energoefektīvas funkcijas, kas palīdz ietaupīt dārgos dabas resursus un atbalsta ilgtspējīgāku dzīvesveidu. Tehnikas izstrādes procesos ir ieguldīts nopietns darbs, ar mēŗķi, lai gala produktam uzsvars būtu uz kvalitāti nevis kvantitāti, par ko iespējams pašiem pārliecināties.

Atbildēt

Līdzīgi raksti