Programmatūra

Labākie finanšu rīki tavā kabatā

Katrs kādā dzīves posmā ir saskāries ar situāciju, kad mēneša beigās pārskatot savas finanses neizprot, kur tad visa nauda palikusi. Mūsdienās ir iespēja savā viedtālrunī ievietot budžeta izsekošanas lietotni, un jums vairs nebūs brīnumi mēneša beigās par naudas tēriņiem. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties sekot līdzi saviem izdevumiem vai plānojat ietaupīt naudu, daudz lietotņu var palīdzēt jums viegli iestatīt budžetu, reģistrēt savus izdevumus un sekot līdzi savām finansēm. Iegūstiet labāku kontroli pār savām finansēm, izvēloties kādu no budžeta un personīgo finanšu aplikācijām Android un iOS ierīcēm.

PocketGuard (Android, iOS: Bezmaksas)

PocketGuard ir all-in-one bankas konta izsekošanas un budžeta pārvaldības programma, kas parāda, cik daudz esat saņēmis savā kontā, kā arī to, cik daudz varat atļauties tērēt dienā. Programma izveido savienojumu ar jūsu bankas un karšu kontiem, izmantojot šifrētu, tikai lasāmu savienojumu, kas ļauj ātri apskatīt jūsu kontu un darījumu statusu, saglabājot drošību. Lietojumprogramma automātiski sakārto pirkumus, abonementus un rēķinu maksājumus, kā arī jūsu izdevumus, lai sniegtu novērtējumu par to, cik daudz jūs varat droši tērēt no saviem kontiem, lai neaizietu mīnusā.

Home Budget with Sync (Android, iOS: $4.99)

Home Budget with Sync ir stabila budžeta veidošanas un izdevumu pārvaldības lietotne, kas nodrošina ērtu ģimenes koplietošanas funkciju, kas ļauj lietotājiem viegli iestatīt budžetu un pēc tam sinhronizēt ienākumus un izdevumus starp vairākām ierīcēm. Home Budget with Sync ļauj lietotājiem izveidot budžetu, pārvaldīt ienākumu summas un viegli reģistrēt un sakārtot kategorijās izdevumus laika gaitā. Lietotāji var viegli izsekot pirkumiem un uzzināt par savu izdevumu paradumiem ar diagrammām vai detalizētiem pirkumu sarakstiem. Home Budget with Sync ļauj jums viegli saskaņot rēķinus un izdevumus ar ģimenes locekļiem vai draugiem.

Wally (iOS: Bezmaksas)

Wally mērķis ir panākt, lai visa vajadzīgā finanšu informācija būtu viegli apskatāma, lai jūs varētu ātri kontrolēt savas finanses. Lietotāji var iestatīt uzkrājumu mērķi, pārskatīt budžetu un ienākumus, kurus jūs varat ātri redzēt galvenajā ekrānā. Funkcijas ietver jūsu izdevumu sociālos un atrašanās vietas noteikšanas rīkus, kas ļauj ierakstīt ne tikai to, cik daudz jūs tērējat, bet arī kur un ar ko, kā arī detalizētu izdevumu pārskatu.

Wallet (Android, iOS: Bezmaksas)

Wallet ir vēl viens mobilais budžeta un finanšu rīks, kas piedāvā daudzas labākās klases funkcijas, kā arī vairāku valūtu atbalstu. Lietojumprogrammā ir iekļauta automātiska bankas sinhronizācija jūsu bilancei un izdevumiem. Tas arī dod iespēju manuāli importēt ierakstus, atzīmēt darījumus, lai atvieglotu budžetu pārskatu. Finanšu ieskatu un prognozes parāda vienkāršu vizualizāciju, lai palīdzētu jums plānot jūsu finanses. Lai gan lietojumprogramma ir bezmaksas, tā piedāvā arī maksas versiju par 14,99 $, lai abonementi izmantotu tādas iespējas kā bankas sinhronizācija, logrīki un sīkākas diagrammas un pārskatus.

Atbildēt

Līdzīgi raksti