Reklāmraksts

Labas auto riepas un diski – garants brauciena drošībai

Labas un kvalitatīvas riepas ir garants drošībai un pārliecībai uz ceļā. MMK riepu serviss ir lielākais riepu un disku piedāvātājs Rīgā. MMK riepu servisa centri atrodas Rīgā, Biķernieku ielā 121K (netālu no IKEA), un Mūkusalas ielā 72D (pie tirdzniecības centra “Rīga Plaza”). 

Pašlaik MMK servisa centros ir ļoti plašs vasaras riepu piedāvājums. Riepu veikalā var atrast savam auto un iespējām labāko pirkuma variantu.

MMK riepu speciālisti ir gatavi sniegt profesionālu konsultāciju un piemeklēs atbilstošāko vasaras riepu variantu jūsu auto.

Riepas ir vienīgā transportlīdzekļa detaļa, kas saskaras ar zemi, tām ir būtiska nozīme kontrolē pār mašīnu, īpaši ekstrēmos apstākļos: lielā ātrumā, stipra lietus laikā, uz slapjiem ceļiem.

Kopā ar vasaras riepām – arī jauni diski

MMK riepu servisa centros ir iespējams iegādāties arī lietos diskus par labu cenu.

MMK piedāvājumā plaša auto disku izvēle. Te atrodami auto diski visām populārākajām auto markām – BMW, Mercedes, Audi, Volvo, Toyota, Volkswagen un citām.

Pērkot diskus kopā ar riepām MMK servisa centros, montāža tiks veikta bez maksas. Uzlikt drošas un piemērotas riepas un plus iegūt savā īpašumā modernus diskus – tā ir lieliska opcija, ko piedāvā MMK riepu serviss.

MMK serviss arī piedāvā nopirkt jūsu vecos diskus un riepas, kas kalpos kā iemaksa, pērkot jaunus diskus un riepas.

Kādus auto diskus izvēlēties?

MMK serviss piedāvā plašu lieto disku izvēli – gan tērauda, gan alumīnija lietie diski, tāpat arī kaltie auto diski. Te atrodami gan budžeta klases diski, gan arī ekskluzīvi dizaina diski.

MMK servisā ir viss: riepas, diski, skrūves, uzgriežņi, flanči, kvalitatīva montāža, disku valcēšana un 100% garantija. 

MMK servisa centros ir iespēja iegādāties riepas un diskus līzingā, turpat uz vietas noformējot līzinga līgumu.

Ja jūsu auto ir nepieciešamas jaunas vasaras riepas un jūs vēlaties to paveikt droši un ātri, nāciet uz MMK riepu servisu Rīgā vai pasūtiet riepas internetā www.mmkserviss.lv

Ja ir kādi jautājumi par riepu vai disku izvēli un iegādi, droši nāciet vai zvaniet MMK speciālistiem! Drošība uz ceļa ir MMK riepu servisa darba pamats. Nāciet un pārliecinieties par to paši!

Līdzīgi raksti