Jaunumi

LastPass veiks ievērojamas izmaiņas bezmaksas versijā

Populārais paroļu pārvaldnieka rīks LastPass veic ievērojamas izmaiņas savā bezmaksas versijā. Līdz šim LastPass bezmaksas versijas lietotāji varēja piekļūt identitātes pārvaldības rīkam no viedtālruņa vai datora, bet turpmāk būs jāizvēlas viens no abiem.

LastPass produktu pārvaldes viceprezidents min, ka uzņēmums veiks izmaiņas attiecībā uz to, kā bezmaksas lietotāji var piekļūt rīkam no dažādu veidu ierīcēm. Rīks piedāvā piekļuvi diviem ierīču veidiem — datoriem (ieskaitot visas pārlūkprogrammas, kas darbojas galddatoros un klēpjdatoros) vai mobilajām ierīcēm (tostarp mobilajiem tālruņiem, viedtālruņiem un planšetdatoriem). Ierobežojumi sāksies sākot ar 2021. gada 16. martu.

Ir vērts norādīt, ka LastPass bezmaksas lietotāji joprojām varēs izmantot programmatūru neierobežotā skaitā viena veida ierīču.

Vēl vienā sarūgtinošā izmaiņa bezmaksas versijas lietotājiem ir e-pasta atbalsts, kas arī no 17. marta tiks sniegts tikai Premium un Ģimenes plānu abonentiem. Turklāt no šī brīža bezmaksas versijas lietotājiem, lai saņemtu palīdzību, būs jāpaļaujas uz esošo atbalsta dokumentāciju vai uzņēmuma forumu.

Mēģinot mīkstināt triecienu, LastPass uz ierobežotu laiku ir pazeminājis abonementu izmaksas. Ja bezmaksas versijas lietotāji izvēlas neko nemainīt, pirmā ierīce, kurā viņi piesakās no 16. marta, kļūs par viņu aktīvo ierīci.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti