Jaunumi

Lexus jaunajā LF-30 elktromobīlī iebūvēts arī drons

Šobrīd vairums elektrisko autombīļu pēc izskata ļoti līdzinās uz degvielas bāzes darbināmo auto. Arī izjūtas krasi neatšķirās sēžot elektriskajā vai ,,parastā’’ auto. Lai vai kā, Lexus nesen nāca klajā ar sava jaunā elektro automobīļa modeļa LF-30 video prezentāciju, un ja šādi varētu izskatīties tuvākā elektroautomašīnu nākotene, esam vairāk kā ieinteresēti to izpētīt.

Iespaidojoties no jau braucošajiem elektroautomobīļiem ikdienas apritē, Lexus ir izstrādājis inovatīvu izskatu ar asām, kantainām, taču acīm tīkami proporcinālām dizaina detaļām. Nedrīkst nepieminēt kaijas spārnu tipa durvis, kas ir nereti piekopta prakse šo automobīļu vidū. Šim auto ir stikla jumts, kas ir neatgriezeniska priekšrocība, un ļaus salonam izgaismoties dabīgā saules gaismā.

Lexus ir pievērsis īpašu uzmanību braucēju izjūtām, un ieviesis jauno ,,advanced posture control’’ funkciju, kas pielāgosies katram auto vadītājam individuāli un sniegs optimālo redzes līmeni pāri ceļam. Katrā auto ritenī iebūvēti speciāli elektromotori, kas regulē to griezes momentu un sekmē šīs funkcijas izpildi.

LF-30 modelī komplektā iebūvēts drons ,,Lexus Airporter’’, kurš būs spējīgs piegādāt bagāžu no kravas nodalījuma līdz pat durvīm, lai auto izmantotājiem nebūtu jāveic nekādas smagās bagāžas pārvietošana. Ņemot vērā iepriekš teikto, tas tomēr pagaidām ir tikai prototips, tāpēc nav skaidrs vai uzņēmums patiešām veiks LF-30 modeļa izstrādi.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti