Video

LG K sērija – budžeta telefons. Bet priekš kam?

LG K sērija ir mēģinājums iespraukties kaut kur pa vidu starp Huawei Y sēriju un Samsung A sēriju. Ko piedāvā konkrēti K40 un K50 skaties video!

Bet ja tā objektīvi skatās, tad, manuprāt, abi telefoni (īpaši jau K50) tiešām glīti iespraucas starp Huawei Y5 un Samsung A40. Ideāli telefoni skolniekiem un tiem, kuriem vajag telefonu tīri saziņai. Veiktspējā tie nav tie spicākie, bet tas arī nav to mērķis. MIL-810 sertifikācija parāda, ka tie spēj izturēt visas Latvijā novērojamās temperatūras un tādu normālu nevīžīgu izturēšanos pret tiem.

To kameras ir viduvējas, veiktspēja zem viduvējas un ekrāns viduvējs. It kā jau vajadzētu tos ierindot pie viduvējībām, tomēr tie ir budžeta kā to atspoguļo cena.

Man patika kā LG uzlika savu interfeisu un sajūtu Android versijām. To lietošana bija ērta, vienkārša un pāris nelielās lietiņas šķita makten noderīgas. Piemēram, pēc uzņemta foto/video to uzreiz publicēt kādā sociālajā platformā. Mans favorīts pēc testēšanas bija K40, jo šķita ērtāks. Kamera, lai arī 16 Mpix pret K50 13Mpix tomēr šķita vājāka. Nezinu kāpēc tā. Bet video var redzēt salīdzinājumu.

Pārāk neizplūdīšu rakstā, jo domāju, ka video apskats ir pietiekami detalizēts.

 1. “Kamera, lai arī 16 Mpix pret K50 13Mpix tomēr šķita vājāka. Nezinu kāpēc tā.” – jo attēla kvalitāti nemēra pikseļos?
  Sensors (veids, izmērs), lēca, attēla apstrādes algoritmi un tikai tad pikseļi, protams, neejot galējības ar 4Mpix utt.

   • MeistarsUnVergs says:

    Jo vairāk megapikseļu matricā ar ierobežotu laukumu, jo mazāks ir katra pikseļa izmērs, un viņi ir vairāk ietekmējami no elektriskajiem trokšņiem un arī mazāk gaismas saņem katrs pikselis. To daļēji var palīdzēt risināt attēla apstrādes algoritmi, bet principā individuālā pikseļa izmērs un optikas kvalitāte ir dikti no svara.

    Lombardos zem 200eur ir dabūnami telefoni ar labām kamerām. Samsung Galaxy S6 kaut vai piemēram. Ķīniešu sūdu nopērkot tu arī saņemsi sūdu.

Atbildēt

Līdzīgi raksti