Ierīces Jaunumi

Lūk, ko sagaidīt no Samsung Galaxy S10

Samsung ir lielākais viedtālruņu ražotājs pasaulē. Samsung Galaxy modeļi tiek ražoti jau deviņus gadus un tagad būs nākamais modelis – Galaxy S10. Kaut arī šajā brīdī nekas nav apstiprināts, internetā ir noplūdis daudz informācijas. Apkoposim pieejamo informāciju un paskatīsimies, vai spēsim saprast, ko piedāvās nākamais Samsung tālrunis.

Jauni biometriskie dati
Samsung ir viens no pirmajiem Android ierīču veidotājiem, kas piedāvāja tālruņu biometriskos elementus, un joprojām to turpina. Pēc tam, kad pirkstu nospiedumu sensors ir pāris reizes pārcelts, un spiežot tā skenēšanas tehnoloģija reizēm nefunkcionēja, Samsung varētu iestatīt kaut ko citu. Pastāv pārliecinoši pierādījumi, ka Galaxy S10 displejā būs pirkstu nospiedumu lasītājs, bet tas neizmantos tādas optiskās tehnoloģijas kā OnePlus 6T. Tā vietā Samsung izmantos ultraskaņas pirkstu nospiedumu tehnoloģiju. Tas ir dārgāks veids, kā to izdarīt, bet “aktīvā zona”, kas lasa pirkstus, var būt lielāka. Pēc vairāku gadu darba, lai padarītu skeneri uzticamāku, sejas atpazīšanas tehnoloģija to ir pilnībā nomainījusi. Samsung varētu aprīkot Galaxy S10 ar 3D sensoru, lai padarītu sejas atpazīšanu ātrāku un telefona atbloķēšanu drošāku.

Vairāki modeļi un specifikācijas
Pašreizējā informācija norāda uz vismaz trim Galaxy S10 modeļiem, kas sadalīti pēc ekrāna izmēra un, iespējams, kameru skaita. Šie tālruņi būs no 5,8 līdz 6,4 collām. Lielākie modeļi, iespējams, būs tālruņa „premium” versijas, kas var ietvert trīs kameras sensorus aizmugurē. Informācija no SamMobile vēsta, ka galvenā kamera būs 12MP kopā ar 16MP platleņķa un 13MP telefoto sensoru. Daži avoti liecina, ka bāzes modelim GS10 būs vienots OLED panelis un viena priekšpusē vērsta kamera izgriezumā. Šķiet, ka janvārī noplūdusī bilde parāda tālruni ar izliektu displeju un vienu kameras sensoru. Tas nozīmē, ka tas droši vien ir vidējā līmeņa tālrunis.

Tālruņi, visticamāk, darbosies ar Snapdragon 855 SoC ASV un Samsung Exynos 9820 starptautiskā mērogā. Samsung var arī iekļaut “reverse bezvadu uzlādi” uz Galaxy S10, saskaņā ar Evan Blass. Līdzīgi kā Huawei Mate 20 Pro, jūs varētu izmantot tālruni kā bezvadu lādētāju piederumiem, piemēram, jūsu smartwatch.

Esot arī informācija par ceturto Galaxy S10 tālruni, kas var būt vai arī nevar tikt uzskatīts par Galaxy S10. “Beyond X” varētu būt jauna ultra-premium daļa no Samsung līnijas ar iezīmēm, kuras nevar iegūt standarta Galaxy S10 ierīcēs. Informācija liecina, ka displejs būs tikpat liels kā 6,7 collu un tam būs 5G atbalsts. Samsung vairākas reizes ir teicis, ka Galaxy S10 nebūs 5G tālrunis, bet tas atstāj uzņēmuma telpu, lai teiktu, ka „Beyond X” tehniski nav Galaxy S10.

Cena, izlaišanas datums
Paredzams, ka Samsung februārī Mobile World Congress atklās Galaxy S10 tālruņus. Konkrētie palaišanas plāni visā pasaulē būs pieejami nākamajās dienās, bet visticamāk, tas būs mēnesis pirms telefona pārdošanas. Samsung nesenie tālruņi ir bijuši dārgāki nekā jebkad agrāk – Galaxy Note 9 sākuma cena bija 1000 ASV dolāru. Samsung, iespējams, saglabās vismaz vienu S10 modeli aptuveni 800 ASV dolāru apmērā. Lielākie modeļi, iespējams, pārsniegs 1000 ASV dolārus, un „Beyond X” varētu būt ievērojami dārgāki. Jūs varat sagaidīt, ka Galaxy S10 būs Android Pie, no jaunā Samsung One UI. Šī saskarne pašlaik tiek testēta uz Galaxy S9 un 9 Note. Tā mērķis ir padarīt lietotnes un sistēmas dialogus vieglāk lietojamus lielos tālruņos un padarīt vispārējo stilu saskaņotāku.

Avots: extremetech.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti