Reklāmraksts

M-Lux logi un durvis Latvijā

M-Lux ir logu un durvju ražotājs, kas tirgū savus pakalpojumus piedāvā jau no 2015. gada un ir radies Baltkrievijā. Uzņēmuma gaitas aizsākās ar metāla durvju ražošanu, taču mūsdienās piedāvā gan koka, gan dzelzs ārdurvis mājām un dzīvokļiem, kā arī logu izgatavošanu. Jau pavisam drīz uzņēmums kļuva par savas nozares līderi un preču ražotne paplašinājās un radās iespēja savu produkciju piedāvāt arī 12 ārvalstīs, ieskaitot Latviju. Latvijas noliktava darbojas jau teju 4 gadus un regulāri tiek papildināts tās klāsts, lai sev vajadzīgus konstrukciju elementus atrastu ikviens, kam ir interese un nepieciešamība. Logu un durvju ražošanas un montāžas eksperti savā arodā ir guvuši pieredzi jau vairāk kā 15 gadus un regulāri apgūst nozares aktualitātes.

Starptautiska preču ražošana

M-Lux piedāvā pilna spektra pakalpojumus gan durvju, gan logu montāžā un izgatavošanā. Tiek veikti visi mērījumi, izgatavošana un uzstādīšana, kā arī iespējams pieteikt arī apdares darbu veikšanu pēc logu montāžas. M-Lux galvenais darbības veids ir alumīnija un tērauda durvju ražošana. Visa ražotā produkcija atbilst uzņēmuma izvirzītajiem kritērijiem par uzticamu un drošu produkciju, ražojamo preču klāsta pilnveidošanu un mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu mērķa sasniegšanai. Protams, ka starptautiskiem uzņēmumiem, kas eksportē savu preci uz vairāk kā 10 dažādām pasaules valstīm, ir jābūt perfektai un atstrādātai loģistikas sistēmai, lai pasūtījumi tiktu piegādāti laikus un nebūtu aizķeršanās ar piegādi un tālāko preču nodošanu klientiem.

Plašs preču klāsts

Preču klāsts pagaidām ietver:

  • Ārdurvis dzīvokļiem;
  • Ārdurvis privātmājām;
  • Logus;
  • Iekšdurvis;
  • Tehniskās durvis.

Tik plašs preču klāsts nozīmē vienu – daudz lielāku klientu plūsmu, jo, būvējot vai veicot mājoklī vērienīgus remontdarbus, skaidrs, ka ikviens vēlas, lai darbs uz priekšu rit raiti. Kā vēl labāk to panākt, ja ne ar precēm un pakalpojumiem no viena uzņēmuma? Piedāvājumā iespējams atrast ne tikai dzelzs durvis, bet arī krāsotas un emaljētas finiera un MDF durvis – gan veramas, gan bīdāmas. Ir iespējams izgatavot durvis arī pagrabiem un citām palīgtelpām.

Uzzināt vairāk iespējams šeit.

Līdzīgi raksti