Tehnoloģiju jaunumi

MediaTek paziņo par Dimensity 800U ar 5G + 5G dubultā SIM atbalstu

MediaTek paziņoja par savu jaunāko 5G mikroshēmojumu Dimensity 800U. Tāpat kā visi uzņēmuma Dimensity mikroshēmojumi, tas atbalsta sub6 5G savienojamību, taču šis ir aprīkots ar vēl dažām funkcijām.

Piemēram, tas atbalsta 5G + 5G divkāršu SIM divkāršo gaidīšanas režīmu (DSDS) un dubulto balss pārraidi (VoNR). Tam ir arī atbalsts 5G divu nesēju apvienošanai (2CC 5G-CA), kam vajadzētu sasniegt ātrāku ātrumu.

MediaTek vienmēr ir koncentrējies uz lietotāju pieredzes uzlabošanu ar mūsu vadošo pusvadītāju tehnoloģiju neatkarīgi no tā, vai patērētāji straumē, spēlē vai fotografē,” sacīja Dr Yenchi Lee, MediaTek Bezvadu komunikāciju biznesa vienības ģenerāldirektora vietnieks. “MediaTek Dimensity 800U apvieno Dimensity SoC sēriju ar vismodernākajām nākamās paaudzes tehnoloģijām, apvienojot MediaTek uzlabotās 5G, attēlveidošanas un multivides tehnoloģijas ar augstas veiktspējas 5G viedtālruņiem, kas nodrošina neticamu 5G pieredzi.”

Runājot par pārējo mikroshēmojumu, tas atbalsta tādas lietas kā 120Hz FHD + displejus. Šis ekrāns tagad var arī atbalstīt HDR10 + standartu, un MediaTek saka, ka tas izskatīsies vēl labāk ar savu MiraVision PQ motoru. Kameru nodaļā ierīcēm ar Dimensity 800U būs līdz 64MP sensoriem ar četru objektīvu konfigurāciju.

Astoņkodolu mikroshēmojums nodrošinās 2,4 GHz takts ātrumu, solot, ka būs par 11% ātrāks nekā Dimensity 700 sērija ar 28% ātrāku GPU. MediaTek neteica, kad ieradīsies jaunais mikroshēmojums, taču, iespējams, tas parādīsies ierīcēs šajā gadā.

 

Avots: Newowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti