Programmatūra

Microsoft 5. oktobrī laidīs klajā Windows 11

Microsoft paziņoja, ka Windows 11 tiks izlaists 5. oktobrī. Jaunā operētājsistēma būs pieejama kā bezmaksas jauninājums atbilstošajiem Windows 10 datoriem vai arī kā pamata operētājsistēma jaunajos datoros.

Bezmaksas jaunināšana uz Windows 11 sāksies 5. oktobrī, bet, tāpat kā daudzi Windows jauninājumi pagātnē, tā būs pieejama fāzēs. Jauninājumi vispirms tiks piedāvāti jaunākās ierīcēs, un pēc tam, tuvākajās nedēļās un mēnešos jaunā operētājsistēma būs pieejama arvien vairāk un vairāk ierīcēs.

“Pēc Windows 10 mēs vēlamies nodrošināt jums vislabāko iespējamo pieredzi,” skaidro Arons Vudmens, Microsoft Windows mārketinga vadītājs. “Mēs sagaidām, ka visām atbilstošajām ierīcēm līdz 2022. gada vidum tiks piedāvāta bezmaksas jaunināšana uz Windows 11.”

Esošajos Windows 10 datoros sistēma lietotājiem paziņos, kad jauninājums būs pieejams. Varat arī pārbaudīt, vai jūsu ierīce ir piemērota Windows 11, izmantojot Windows Update vai Microsoft īpašo datora darbspējas pārbaudes programmu.

Microsoft pagājušajā nedēļā precizēja minimālās sistēmas prasības operētājsistēmai Windows 11, bet atklāja arī problēmas tiem, kuri tās neievēro. Jauno operētājsistēmu varēs instalēt jebkurā ierīcē, ja vien datoram ir 64 bitu 1GHz procesors ar diviem vai vairāk kodoliem, 4 GB RAM, 64 GB krātuve un TPM 1.2 mikroshēma. Taču neatbalstīts Windows 11 dators, iespējams, nesaņems piekļuvi Windows atjauninājumiem un pat drošības uzlabojumiem.

Ja dators nav pilnībā saderīgs ar Windows 11, Microsoft joprojām atbalstīs Windows 10 līdz 2025. gada 14. oktobrim.

Avots: The Verge

  1. Man vivaldi like un dislike pogas siet nestrada nez chromes gluks, bet par tēmu visi tiri labi jo 11 ir cits dizains, nez vai labaks par esoso bet uz sava PC to neredzet par vecu, paliksu pie 10 versijas. Pat biezie update no microsofta dazkart atsledz peli, parmetu cita porta atkal strada nez HID mouse errors, joprojam nav salabojusi. Būtu update sadalijusi kas recommended kas ne butu labak.

Atbildēt

Līdzīgi raksti