Ierīces Jaunumi

Microsoft apstiprina, ka Xbox Series X ieradīsies novembrī

Mums joprojām nav Xbox Series X galīgā izlaišanas datuma, bet Microsoft vismaz kļūst mazliet konkrētāks. Uzņēmums ir paziņojis, ka nākamās paaudzes konsole ieradīsies novembrī. Iepriekš tas bija paredzēts brīvdienu sezonai decembrī.

Diemžēl tas tiks palaists bez spēles Halo Infinite, kura izlaišana tiek atlikta līdz 2021. gadam. Microsoft saka, ka šogad jūs varat sagaidīt vairāk nekā 100 spēļu nosaukumus, kas ir optimizēti Xbox X Series spēļu konsolei.

Ņemot vērā Halo Infinite neveiksmīgās spēles pirmizrādes pirms dažām nedēļām, nav pārāk pārsteidzoši, ka izstrādātāji 343 Industries vēlas mazliet vairāk laika veltīt spēles uzlabošanai. Tomēr aizkavēšanās ir trieciens Microsoft, jo tā būtu bijusi laba spēle, ko uzsākt kopā ar Xbox X Series konsoli. Kaut arī Halo Infinite tiks izlaists uz Xbox One un personālajā datorā, domājams, ka daudzi spēlētāji labprāt šo spēli izmēģinātu uz jaunās konsoles.

Microsoft saka, ka Xbox Series X būs tūkstošiem spēļu, kuras varēs spēlēt, kad tā tiks palaista. Protams, lielākā daļa ir spēles, kas izlaistas uz Xbox One, Xbox 360 vai Xbox un ja esat spēli iegādājies.

Ap Xbox Series X joprojām ir daudz nezināmo. Kā galvenā lieta, ka nav zināms, cik tas maksās, un mēs droši vien neuzzināsim, kamēr Microsoft to nepaziņos. Vēl viena nezināma lieta ir Xbox Series S, kas ir paredzēta mazāka, lētāka konsoles versija, par ko pēdējā laikā aktīvi tiek baumots.

 

Avots: Engadget

Atbildēt

Līdzīgi raksti