Izklaide

Microsoft atjauno iespēju augšupielādēt pielāgotas profila bildes Xbox Live

Šī gada martā Microsoft izslēdza iespēju augšupielādēt pielāgotas profila bildes Xbox Live, sakarā ar moderatoru pārslodzi, jo koronavīrusa ierobežojumu dēļ mājās palika vairāku cilvēku visā pasaulē. Tagad, kad dažos reģionos samazinās ierobežojumi, Xbox Live profila bildes augšupielāde ir iespējama.

Pēc pēdējām izmaiņām jūs varat atkal iestatīt profila attēlu, izmantojot Xbox lietotnes, izmantojot ārējos attēlus pēc trīs mēnešu pārtraukuma. Šī iespēja pirmo reizi tika ieviesta 2017. gadā, ļaujot augšupielādēt fotoattēlu no jūsu konsoles, Windows 10 datora vai mobilā tālruņa savam profilam. Tas arī ļauj jums pielāgot kluba profila attēlu vai fonu.

Microsoft martā paziņoja, ka Xbox Live lietojums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir pieaudzis par 42 procentiem, pateicoties COVID-19 ierobežojumiem. Uptick pamudināja programmatūras gigantu uz laiku atspējot pielāgotu attēlu augšupielādi Xbox Live.

Jaunākais notikumu pavērsiens norāda, ka pieprasījums pēc Xbox pakalpojumiem ir samazinājies salīdzinot kā tas bija pirms trim mēnešiem.

Avots: Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti