Jaunumi

Microsoft Flight Simulator iespējams redzēt Suecas kanālā iestrēgušo kuģi

Vairums visticamāk ir dzirdējuši par Suecas kanālā iestrēgušo kravas kuģi Ever Given. Kuģis iestrēdzis visai nozīmīgā tirdzniecības maršrutā, apstādinot ūdens tirdzniecību starp Eiropu un Āziju. Šo atgadījumu iespējams šobrīd redzēt arī populārājā spēlē Microsoft Flight Simulator.

Evergreen firmas kuģis šķiet pēdējo dienu laikā ir kļuvis visai ikonisks. Tam izveidots Spotify dziesmu saraksts, kā arī nu kāds Twitter lietotājs dalās ar piedzīvojumiem, atrodot kuģi spēlē Microsoft Flight Simulator.

Acīmredzot spēles izstrādātājs Asobo ir atjauninājis spēli ar jaunākajiem satelītattēliem, iekļaujot kanālā iestrēgušo kuģi.

Kanālā iestrēgušais kuģis ir visai nopietna situācija, kas varētu skart arī Eiropas iedzīvotājus ar pēkšņu (bet cerams) īslaicīgu degvielu cenu kāpumu. Pēc jaunākjām uzņēmuma ziņām, kuģis ir izkustināts, un tas rada cerības, ka arī pavisam drīz tiks atbrīvots svarīgais tirdzniecības kanāls. Taču viens gan ir skaidrs – arī nopietnās situācijās interneta lietotāji cenšas atrast ko pozitīvu un uzjautrinošu.

Atbildēt

Līdzīgi raksti