Videospēles

Microsoft Flight Simulator izlaiž 40. gadadienas izlaidumu

Microsoft svin 40. gadadienu kopš tika izlaista Microsoft Flight Simulator spēle. Tā ir viena no uzņēmuma vecākajām spēļu franšīzēm, kam nu izlaists arī papildus izdevums. Spēlē iespējams izvēlēties dažādus lidaparātus, ar kuriem apceļot pasauli.

Ar šo jauno izdevumu tiek pievienoti papildus helikopteri, planieri un dažādas klasiskās lidmašīnas. Uzņēmums par jaunumiem paziņo ar treileri, kurā atrāda jaunās lidmašīnas (no tām daļa spēlē jau redzēta iepriekš) – Spirit of Saint Louis lidmašīnu, Emerald Harbor Air komerciālo lidmašīnu, NR77V sacīkšu lidmašīnu un daudz ko citu. Tas viss būs pieejams šajā jaunajā jubilejas spēles izdevumā.

Papildus Microsoft Flight Simulator 40. jubilejas izdevuma atklāšanai, Microsoft arī atklāja, ka Halo Infinite Pelican lidaparāts tagad ir pieejams kā bezmaksas papildinājums spēles pamata versijai.

Spēles 40. jubilejas izdevums tiks izdots 2022. gada novembrī Xbox Series X, Xbox Series S un datoriem. Tas būs pieejams Xbox Game Pass pirmajā dienā, bet būs bezmaksas pieejams arī tiem, kuriem jau ir Microsoft Flight Simulator (2020).

Attēla avots: Xbox

Avots: Tech Radar

Atbildēt

Līdzīgi raksti