Datorspēles

Microsoft Flight Simulator savā jaunākajā atjauninājumā pievieno skaistus Ziemeļvalstu skatus

Jau nākammēnes populārā Microsoft spēle Flight Simulator būs pieejama Xbox Series konsolēs. Neilgi pirms lielā iznāciena, spēles izstrādātājs Asobo Studios ir papildinājis karti ar visai iespaidīgiem skatiem, kurus spēlētāji visticamāk novērtēs.

Līdz ar jaunāko spēles atjauninājumu World Update V spēlētāji saņems uzlabojumus Ziemeļvalstu reģionā. Esošajā kartē turpmāk būs iespējams apskatīt visai iespaidīgas Dānijas, Somijas, Islandes, Norvēģijas un Zviedrijas ainavas un dažas pilsētas. Baltijas valstis diemžēl nav nonākušas sarakstā.

Xbox savā YouTube kanālā ir publicējis 2 minūšu garu video, kurā redzama daļa no jaunajām apskatāmajām ainavām. Starp tām iespējams atrast gan dažādas statujas, gan Dānijas slaveno lego māju, dažādas pilis, vēja fermas, pilsētas ar visai detalizētu arhitektūru, ievērojamas celtnes pilsētās un ārpus tām, kā arī Skandināvijas slavenos fjordus. Jaunās teritorijas ietver 100 lidostas un 77 dažādus jaunus apskates punktus. Video pieejams arī 4K kvalitātē, un jāsaka, ka skati ir visai reālistiski.

Spēle Xbox konsolēs būs pieejama no 27. jūlija. Ikviens, kuram ir spēlei piemērots dators, šo atjauninājumu var instalēt bezmaksas.

Atbildēt

Līdzīgi raksti