Drošība

Microsoft izlabo kļūdu, kas apturēja Windows 11 lietotāju datu dzēšanu pēc atiestatīšanas

Izlaižot pēdējos labojumus ar otrdienas atjauninājumu, uzņēmums Microsoft ir novērsis zināmu problēmu, kuras dēļ pēc Windows 10 vai Windows 11 datora atiestatīšanas nav pilnībā izdzēsti lietotāja dati.

Pirmo reizi šī problēma tika atklāta februārī. Tās dēļ pēc Windows 10 vai 11 datora atiestatīšanas, netika dzēsi lietotāja dati, bet tie palika lasāmi mapē Windows.old.

Saskaņā ar programmatūras giganta sniegto informāciju, problēmu izraisīja tās mākoņkrātuvju pakalpojums OneDrive. Uzņēmums Microsoft iepriekš Windows Health informācijas paneļa paziņojumā paskaidroja, ka, kamēr tas strādā pie atjauninājuma, kas novērsīs šo problēmu, OneDrive atvienošana pirms Windows ierīces atiestatīšanas var to atrisināt.

Lai gan Microsoft izlaida savu jauno KB5011493 atjauninājumu, lai risinātu šo problēmu Windows 10 un Windows 11 operētājsistēmās, var paiet zināms laiks, līdz tiek veikts labojums.

Jaunā atbalsta dokumentā uzņēmums atklāja, ka dažās ierīcēs var paiet pat septiņas dienas pēc atjauninājuma instalēšanas, lai “pilnībā atrisinātu problēmu un novērstu failu saglabāšanos pēc atiestatīšanas”.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti