Ziņas

Microsoft pārsteidz ar DirectX 12 atjauninājumu uz operētājsistēmu Windows 7

Microsoft šonedēļ pievieno Windows 7 ļoti pārsteidzošu papildinājumu ar DirectX 12 atbalstu gandrīz 10 gadus vecajai operētājsistēmai. Lai gan Windows 7 atbalsts beigsies mazāk nekā pēc gadu, un Microsoft sāks nākamo mēnesi sūtīt paziņojumus datoriem, uzņēmums ļauj dažiem spēļu izstrādātājiem ieviest DirectX 12. Pirmā spēle, kas parādās ar DirectX 12 atbalstu ir Blizzard’s World of Warcraft.

Microsoft dzirdēja atsauksmes no Blizzard, ka funkcijas, piemēram, DirectX 12 multi-threading, radīja būtiskus fps uzlabojumus World of Warcraft uz Windows 10. Blizzard vēlējās šīs pašas funkcijas izmantot operētājsistēmā Windows 7, iespējams, tāpēc, ka šai operētājsistēmai joprojām ir liels spēlētāju skaits. Microsoft sākotnēji uzsāka DirectX 12 kā daļu no Windows 10 un nav darījusi to pieejamu Windows 7 vai Windows 8.1 lietotājiem.

Mēs darām visu iespējamo, lai atbildētu uz klientu atsauksmēm, tāpēc, kad mēs saņēmām šo atsauksmi no Blizzard un citiem izstrādātājiem, mēs nolēmām rīkoties tā,” skaidro DirectX programmas vadītājs Jianye Lu . „Microsoft ir gandarīta paziņot, ka esam pārsūtījuši lietotāja režīmu D3D12 runtime uz Windows 7. Tas atbloķē izstrādātājus, kuri vēlas pilnībā izmantot jaunākos D3D12 uzlabojumus, vienlaikus atbalstot vecāku operētājsistēmu klientus.”

Jaunākais 8.1.5 uzlabojums World of Warcraft: Battle for Azeroth ļauj šo atbalstu operētājsistēmā Windows 7, tādējādi radot fps palielinājumu. Arī citas spēles var gūt labumu no Microsoft papildinājumu. „Pašlaik mēs strādājam ar dažiem citiem spēļu izstrādātājiem, lai atbalstītu D3D12 spēles uz Windows 7,” saka Lu.

Agrāk Microsoft ir izmantojis DirectX uzlabojumus, lai virzītu spēlētājus atjaunināt uz jaunāko Windows versiju. Ir skaidrs, ka tas nav strādājis ar World of Warcraft spēlētājiem, bet tas joprojām ir pārsteidzoši, ka Microsoft pievieno Windows 7 jaunas funkcijas.

Līdzīgi raksti

Atbildēt