Jaunumi

Microsoft Store atjauninājums ļauj izmantot Android lietotnes Windows 11 lietotājiem

Windows 11 versija ir pavisam nesen izlaista un tā jau tikusi pie atjauninājumiem. Jaunākie atjauninājumi ieviesīs uzlabojumus tādām programmām kā Notepad un Media Player kā arī ar Microsoft Store palīdzību ļaus lejupielādēt un izmantot dažādas Android lietotnes.

Microsoft Store drīz plāno integrēt Amazon Appstore tirgu, kas pirmo reizi Windows 11 vidē ieviesīs aptuveni 1000 Android lietotnes.

“Šodien, sadarbojoties ar Amazon Appstore, mēs pievienojam vairāk nekā 1000 lietotnes un spēles,” Microsoft galvenais produktu speciālists Windows un ierīču jomā stāsta Microsoft bloga ierakstā. “Windows 11 lietotāji ASV Microsoft Store var piekļūt tādām populārām programmām kā Audible, Kindle, Subway Surfers, Lords Mobile, Khan Academy Kids un daudzām citām.”

Tiks atjauninātas arī divas populārākās Windows programmas — Piezīmjbloks (Notepad) un Multivides atskaņotājs (Media Player).

Programma Media Player aizstās programmu Groove. Jaunā versija ir optimizēta un uzlabota ar saīsinājumu taustiņiem. Microsoft Windows 11 tumšais interfeiss beidzot tiek pievienots arī teksta rediģēšanas programmai Notepad. Ja sistēma ir iestatīta uz tumšo režīmu, Notepad automātiski pieņems dizainu, tāpēc lietotājiem pašiem nekādas izmaiņas nebūs jāveic.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti