Dzīvesstils

Microsoft Teams drīz vairs nedarbosies daļā Apple ierīču

Izmantojot Microsoft Teams iPhone viedtālruņos, drīz, iespējams, būs nepieciešama nopietna atjaunināšana, jo platforma darbosies tikai atsevišķās iOS versijās.

Uzņēmums Microsoft ir atklājis, ka tā video konferenču pakalpojums drīz darbosies tikai iOS 14 un jaunākās versijās, kas nozīmē izmaiņas daudziem lietotājiem ar vecākām ierīcēm.

Uzņēmums apgalvo, ka tā esošais Microsoft Teams 3.17.0 versija joprojām darbosies ierīcēs, kurās darbojas iOS 13 un zemāka iOS operētājsistēma, taču šie lietotāji nesaņems nekādus programmu atjauninājumus.

Izmaiņas sāksies 2021. gada oktobrī. Microsoft arī piebilda, ka lietotāji nevarēs pārinstalēt savu Microsoft Teams versiju no iOS lietotņu veikala, ja atinstalēs Teams vai atiestatīs savu ierīci.

MSPowerUser atzīmē, ka šīs izmaiņas ir līdzīgas tām, ko uzņēmums ir veicis attiecībā uz Microsoft Outlook e-pasta pakalpojumu. Programma Outlook nesen arī paziņoja, ka tā izbeigs atbalstu operētājsistēmai iOS 13, un tajā pašā laikā Microsoft savā jaunajā politikā atbalstīs tikai divas iOS versijas (pašreizējo un iepriekšējo).

Uzņēmums ir arī laidis klajā atjauninājumu operētājsistēmām Android un iOS, kas ļauj platformai savā ierīcē skaļi lasīt ziņas un ierakstus. Šī jaunā funkcija attiecas tikai uz Microsoft Teams saturu un ļauj lietotājiem koncentrēties uz konkrētu saraksti vai ziņojumu.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti