Jaunumi Programmatūra

Microsoft Teams iegūst jaunas funkcijas

Uzņēmums Microsoft vakar veicis ievērojamas izmaiņas slietotnē Teams. Jaunais zvanu interfeiss tagad rādīs kontaktus, balss pastu un zvanu vēsturi vienā vietā, kā arī spēs atpazīt viltus zvanus. Taču, tas vēl nav viss.

Drīzumā Microsoft Teams lietotāji varēs pārsūtīt zvanus no viedtālruņa uz datora versiju, ļaujot lietotājiem mainīt atrašanās vietas, audio vai video zvana laikā. Uzņēmums apgalvo, ka šī jaunā funkcija būs pieejama 2021. gada sākumā.

Microsoft Teams

Lietotāji, kas regulāri ieraksta sapulces, arī ievēros dažas jaunas opcijas. Turpmāk sapulces būs iespējams ierakstīt SharePoint vai OneDrive, nodrošinot lielāku elastību nekā Microsoft Steam pakalpojums. Tas ļaus vieglāk koplietot zvanus vai atšifrējumus ar personām ārpus darba grupu organizācijas.

Visbeidzot, Microsoft turpmāk atbalstīs arī CarPlay. Tas ļaus automašīnām ar iebūvētu CarPlay kontrolēt Teams lietotni un izmantot Siri zvanu uzsākšanai vai atbildēšanai uz saņemtajiem zvaniem. Vēl nav skaidrs, kad Microsoft Teams varētu atbalstīt Android Auto.

Microsoft bloga rakstu iespējams aplūkot šeit.

Avots: The Verge

Attēlu avots: microsoft.com

Atbildēt

Līdzīgi raksti