Programmatūra

Microsoft Teams personiskās lietošanas versija piedāvā 24 stundu garas sarunas bezmaksas

Uzņēmums Microsoft laiž klajā jaunu Teams video konferences versiju, kas paredzēta saziņai ar radiem un draugiem. Uzņēmums šīs versijas priekšskatījumu atklāja jau pirms gada, bet tagad tā ir pieejama bezmaksas personiskai lietošanai ikvienam. Šī versija ir gandrīz identiska Microsoft Teams versijai, ko izmanto uzņēmumi, un tā ļaus ērti tērzēt, veikt video zvanus, koplietot kalendārus, atrašanās vietas un dažādus failus.

Microsoft arī turpina piedāvāt ikvienam bezmaksas 24 stundu video zvanus, kas bija ieviesti priekšskatījuma versijā novembrī. Video zvanos, kas var ilgt 24 stundas, var piedalīties līdz pat 300 cilvēkiem. Uzņēmums pēc pandēmijas beigām plāno piemērot 60 minūšu ierobežojumu grupu zvaniem līdz 100 cilvēkiem, bet saglabās iespēju komunicēt 24 stundas 1:1 zvaniem.

Lai gan sākotnēji tika palaists priekšskatījums operētājsistēmā iOS un Android, Microsoft Teams jaunā versija, kas paredzēta personiskai lietošanai, tagad darbojas visā tīmeklī, mobilajās un datoru lietotnēs. Jaunā lietotnes versija atbalsta arī Together režīmu — līdzekli, kas izmanto mākslīgo intelektu, lai zvana dalībniekus novietotu blakus vienu otram virtuālajā telpā. Šo pašu līdzekli Skype ieguva decembrī.

Ja esat ieinteresēts izmēģināt Microsoft Teams personiskai lietošanai, varat lejupielādēt iOS, Android vai lietotnes datora versiju vai vienkārši izmantot Web versiju.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti