Jaunumi

Microsoft Teams sasniedzis 145 miljonus ikdienas aktīvo lietotāju

Pēdējā gada laikā videokonferenču rīki ieguvuši ievērojamu ikdienas lietotāju pieaugumu. Sākumā vislielāko uzmanību izpelnījās  Zoom, taču neilgi pēc tam to saņēma arī Microsoft Teams. Nu populārā Microsoft videokonferenču lietotne ir sasniegusi 145 miljonus aktīvo ikdienas lietotāju.

2020. gada oktobrī Microsoft Teams sasniedza 115 miljonus ikdienas aktīvo lietotāju. Kopš tā laika ikdienas aktīvo lietotāju skaits ir pieaudzis vēl par 26%.

Pandēmijas sākumā Microsoft Teams bija tikai 32 miljoni ikdienas aktīvie lietotāji, kas dažu nedēļu laikā sasniedza 75 miljonus. Kopš pandēmijas sākuma šis skaitlis ir pieaudzis par 353%.

Ir nedaudz grūti salīdzināt šo skaitļu nozīmību, jo tādi uzņēmuma sāncenši kā Zoom un Google neatklāj ikdienas aktīvo lietotāju skaitu, bet publisko nedaudz neskaidrus datus par ikdienas aktīvajiem dalībniekiem. Tas nozīmē, ka viens lietotājs, kas dienas laikā piedalās vairākās sapulcēs, tiek skaitīts vairākas reizes. Zoom pagājušā gada nogalē atklāja, ka lietotnei ir 300 miljoni aktīvo ikdienas dalībnieku, bet Google apgalvoja, ka tā videokonferences rīks sasniedzis 100 miljonus ikdienas dalībniekus.

Microsoft Teams augošā popularitāte varētu izskaidrot, kādēļ lietotne šonedēļ saskārusies ar darbības traucējumiem un daļai lietotāju no visas pasaules nav izdevies savienoties ar lietotnē vadītajām sapulcēm.

Avots: The Verge

  1. Darbā piespiedu kārtā nākas izmantot – labāks par Skype jau ir, bet kopumā ļoti bugains kakucis. Bieži vien sarakstēs pazūd emoji un, kad dalos ar ekrānu, regulāri pazūd vai arī tieši otrādi pielīp rīkjosla.

Atbildēt

Līdzīgi raksti