Programmatūra

Microsoft Teams uzlabos videokonferences prezentācijas

Kad skolēni un skolotāji gatavojas atgriezties skolā, uzņēmums Microsoft strādā pie jauna līdzekļa, kas atvieglos satura koplietošanu, prezentējot prezentācijas Teams videokonferenču rīkā.

Šovasar programmatūras gigants atklāja, ka strādā pie diviem jauniem prezentāciju skatiem Reporter un Side-by-Side, kas palīdzētu padarīt prezentācijas aizraujošākas, lai runātāji varētu labāk pievērst skatītāju uzmanību.

Tagad uzņēmums Microsoft izstrādā jaunu līdzekli, kas lietotājiem ļaus viegli no savām kamerām pārnest dažādu saturu uz Teams. Jaunajā Microsoft 365 ceļvedī Microsoft sniedza sīkāku informāciju par savu jauno līdzekli “Saturs no kameras”, kas nākamajā mēnesī tiks piedāvāts Teams. Kad šis līdzeklis būs pieejams, Web Teams lietotāji varēs koplietot saturu, lai sapulču laikā tas būtu salasāms visiem lietotājiem.

Lai videokonferenču rīkā izmantotu Microsoft funkciju “Saturs no kameras”, lietotājiem ir nepieciešams dators ar iebūvētu kameru vai pat tikai USB tīmekļa kamera. Pedagogi saturu varēs koplietot arī tieši no dokumentu kameras.

Lai gan daudzi biznesa lietotāji novērtēs, ka viņi var parādīt darbu pie tāfeles, skolotāji, kas māca, piemēram, matemātiku vai zinātni, droši vien priecāsies par iespēju parādīt dokumentu kameras, lai parādītu studentiem pareizo veidu, kā atrisināt sarežģītas problēmas.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti