Programmatūra

Microsoft testē Windows 11 veikalu, kurā netiek atjauninātas atvērtās programmas

Microsoft testē dažus atjauninājumus Microsoft Store veikalā Windows 11 operētājsistēmā, kas uzlabos atjauninājumu apstrādi. Šobrīd, ja atverat Microsoft Store un uzsākat lietotņu atjaunināšanu, lietotnes, kuras tiek atjauninātas, tiek aizvērtas. Tas nozīmē, ja lietotne bijusi atvērta, sistēma to aizvērs automātiski, nesaglabājot iepriekš veiktās izmaiņas.

Veikala atjauninājums ietver arī ātrāku navigāciju, kam vajadzētu nedaudz atvieglot programmu, kuru vēlaties lejupielādēt un instalēt, atrašanu. Līdztekus šiem navigācijas uzlabojumiem uzņēmums ievieš arī Arm64 atbalstu, tāpēc Microsoft Store veikals būs krietni ātrāks tādās ierīcēs kā Surface Pro X.

Visbeidzot, uzņēmums paplašina savu pop-up veikalu atbalstu Android lietotnēm. Ja pārlūkojat tīmekli un atrodat Android lietotni, kas atrodas Amazon Appstore, Windows 11  operētājsistēma parādīs paziņojumu, kas to ļaus ērti un ātri instalēt.

Šis jaunākais Microsoft veikala atjauninājums ir pieejams Windows Insiders testa lietotājiem. Paredzēts, ka visiem lietotājiem tas būs pieejams tuvāko mēnešu laikā. Uzņēmums testē arī jaunu Microsoft veikala atjaunošanas līdzekli, kas ļautu Windows 11 lietotājiem ātri pārinstalēt programmas jaunā datorā.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti