Programmatūra

Microsoft Word drīz ļaus pārvērst dokumentus PowerPoint prezentācijās

Microsoft Office 365 drīz būs jauna funkcija, kas ļaus lietotājiem konvertēt Microsoft Word dokumentus par PowerPoint slaidiem.

Jaunā funkcija vispirms būs pieejama web agrīnās piekļuves programmas dalībniekiem. To varēs atrast izvēlnē, izvēloties File un tad Transform. Kad šī funkcija būs atlasīta, lietotājiem pirms faila pārveidošanas būs jāizvēlas prezentācijas dizains, tad teksts tiks pārvērst PowerPoint prezentācijā un ievietots OneDrive.

Lai gan faila pārveidošanas funkcija joprojām tiek testēta, šī funkcija drīzumā varētu tikt ieviesta visiem lietotājiem.

Lai gan perspektīva automatizēt prezentāciju veidošanas procesu ir piesaistoša, failu pārveidošanas funkcija pašlaik ir ierobežota vairākos aspektos.

Šobrīd šī funkcija darbojas tikai ar angļu valodas dokumentiem un tikai tad, ja tiek izmantotas noteiktas tīmekļa pārlūkprogrammas. Piemēram, tāda pārlūkprogramma kā Internet Explorer šobrīd vēl netiek atbalstīta, kā arī jaunā funkcija nav savietojama ar Apple Safari, kas ir otrā lielākā pārlūkprogramma pasaulē.

Šobrīd jaunā funkcija spēj pārveidot prezentācijā tikai tekstu. Pārējos multivides failus iespējams pievienot pēc tam pašā prezentācijā.

Microsoft atzīst, ka konvertēto prezentāciju kvalitāte sākumā var būt ne tik laba, taču ar laiku tā tiks uzlabota un programma spēs efektīvi atšķirt dažādas dokumentu sadaļas un pārvietot prezentācijā ne tikai tekstus, bet arī citus multivides failus.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti