Videospēles

Daļa Xbox Game Pass Ultimate dalībnieki varēs testēt xCloud no pārlūka

Microsoft Xbox Cloud paplašina savas iespējas. No šodienas, 20. aprīļa, spēles ir iespējams testēt (beta versijā) arī no pārlūka Windows 10 datoros, kā arī no Apple viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Jaunais pakalpojums, kas iepriekš pazīstams kā Project xCloud, ļauj internetā straumēt  Xbox spēles ierīcēs, kas neatrodas jūsu mājas Wi-Fi tīklā vai fiziskās konsoles tuvumā. Projekta xCloud viceprezidente un produkta vadītāja Katrīna Glucksteina bloga ierakstā raksta, ka paplašinājums tīmekļa pārlūkprogrammās būs ierobežots.

Bloga ierakstā tiek minēts, ka sākot no 20. aprīļa uzņēmuma izvēlēti Ultimate dalībnieki saņems iespēju testēt ierobežotu beta versiju Windows 10 datoriem, Apple viedtālruņiem un planšetdatoriem, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammas. Tiek piemetināts, ka dažu mēnešu laikā paredzēts šo iespēju piedāvāt visiem Xbox Game Pass Ultimate dalībniekiem.

Tie, kas uzaicināti uz izmēģinājuma versiju, varēs spēlēt “vairāk nekā 100 Xbox Game Pass” spēles, izmantojot Edge, Google Chrome vai Safari.

Izmēģinājuma versijas dalībniekiem nepieciešams “saderīgs Bluetooth vai USB pieslēgts kontrolleris” (Xbox vai PlayStation 4). Vairāk nekā 50 spēles būs arī pielāgotas spēlēšanai ar viedtālruņa skārienekrānu.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti