Ierīces Jaunumi

Motorola Moto Z3 – pirmais ar 5G interneta atbalstu

Kompānija Motorola prezentējusi savu jaunāko veikumu – Moto Z3. Modelis zīmīgs ar 5G interneta atbalstu, oriģinālu pirksta nospieduma sensora novietojumu, ka arī “firmas” paplašināšanas moduļiem. Moto Z3 apgādāts ar 6 collu AMOLED displeju ar nelielām maliņām bez modīgā izgriezuma augšdaļā. Tā kā korpuss pilnībā gatavots no stikla, daktiloskopiskais sensors pārvietots uz sānu malu zem skaļuma pogām.

Aizmugurē ir ports paplašināšanas moduļiem. Tiek atbalstīti visi vecākie moduļi. Jaunākais Moto Mod 5G apgādāts ar modemu Snapdragon X50, kas ļaus pieslēgties 5G tīkliem. Bez tam šinī modulī atrodas 2000 mAh papildus akumulators.

Iekārtas bāze ir Qualcomm Snapdragon 835 procesors kopā ar 4+64 GB atmiņas. Sākotnēji modelis tiks laists tirgū ar uzstādītu Android 8.1 Oreo, bet līdz ar Android 9 iznākšanu tiks veikta atjaunināšana. Moto Z3 aizmugurē ir divas 12 MPix kameras, bet priekšā viena 8 MPix kamera. 3000 mAh baterijai ir ātrā lādēšana.

Sākotnēji viedtālruni izplatīs no 16. augusta tikai ASV Verizon tīklā par cenu 480 USD. Kad modelis parādīsies Eiropā un Ķīnā – nav paziņots. Bet domājams, ka tas būs vēl šajā gadā.

Atbildēt

Līdzīgi raksti