Ierīces

Motorola publicē mājienus par jaunu viedtālruni ar 200 MP kameru

Motorola iespējams jau nākammēnes Ķīnā izlaidīs divus visai interesantus viedtālruņus. Uzņēmums Ķīnas mikroblogošanas vietnē Weibo ir publicējis mājienus par viedtālruni, kas solās būt viens no pirmajiem tālruņiem pasaulē ar 200 megapikseļu kameru. Līdz ar to varētu tikt izlaists saliekamais Razr 3.

Ir zināms, ka viedtālrunis ar 200 megapikseļu kameru ir izstrādāts zem nosaukuma Frontier un pēdējo mēnešu laikā par to jau vairākas reizes noplūdusi informācija. Janvārī WinFuture publicēja vairākus attēlus ar iespējamo viedtālruņa dizainu. Vislielākais uzsvars vērsts uz viedtālruņa aizmugurējo kameru bloku, kurā it kā tiks izmantots Samsung 200 megapikseļu sensors, kas darbosies pārī ar 50 megapikseļu ultraplatu kameru, 12 megapikseļu telephoto kameru un 60 megapikseļu pašportretu kameru.

Cita noplūdusī informācija liecina, ka viedtālrunim varētu būt 6,67 collu OLED displejs ar 144Hz atsvaidzināšanas ātrumu un 4500 mAh akumulatoru ar 125 W vadu ātrās lādēšanas vai 50 W bezvadu ātrās lādēšanas atbalstu.

Papildus tam Motorola ģenerālmenedžeris Shen Jin Weibo platformā publicēja mājienus par jauno salokāmo Razr 3 viedtālruni. Ierīci paredzēts darbināt ar Qualcomm jauno Snapdragon 8 Plus General 1 procesoru, par kuru Qualcomm oficiāli paziņoja tikai pirms dažām dienām.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti