Programmatūra

Mozilla Firefox ticis pie jauna izskata

Mozilla Firefox interneta pārlūkprogramma ir laidusi klajā jaunu versiju Proton, kas atsvaidzina tās  izskatu. Ar jauno 89 atjauninājumu sagaidāmas būtiskas izmaiņas lietotāja interfeisā, krāsās un kopējā izskatā, piešķirot tīmekļa pārlūkprogrammai mūsdienīgāku sajūtu.

Mūsdienu tīmekļa pārlūkprogrammas līdzinās cita citai – augšā sagaidāmas adrešu cilnes, grāmatzīmju josla, iestatījumi un citi rīki. Mozilla Firefox pārlūkprogrammu sīvajā tirgū cenšas nedaudz izcelties, uzlabojot savu Gecko sistēmu, nevis izvēloties WebKit vai Google Chromium varianta pamatu, kuru izvēlējies arī Microsoft Edge.

Mozilla Firefox pārstāvis ziņu portālam Tech Radar stāsta, ka mēs šobrīd dzīvojam visai tramīgā laikā, kur cilvēki katru dienu saskaras ar jauniem, grūtiem izaicinājumiem. Uzņēmums uzskata, ka uz pārlūkprogrammu ir jāvar paļauties gan konfidencialitātes. gan veiktspējas, gan drošības ziņā. Tai ir jāstrādā bez sarežģījumiem.

Pēc jaunās versijas lejupielādes pārlūkrpogramma piedāvās to uzstādīt kā datora noklusējuma pārlūkprogrammu, kā arī būs iespējams izvēlēties jaunā dizaina krāsas. Ja jaunais atjauninājums nav lejupielādēts jau automātiski, dodaties uz Iestatījumi (atrodami labajā augšējā stūrī, kā trīs svītras) > Palīdzība > Par Firefox (Settings > Help > About Firefox), kur redzēsiet šī brīža pārlūkprogrammas versiju, kā arī pogu, kas piedāvās to atjaunināt.

Lietotāja interfeiss pavisam noteikti būs patīkams atjauninājums un uzlabos pārlūkprogrammas kopējo izskatu. Vairāk par pārlūkprogrammas uzlabojumiem būs iespējams uzzināt WWDC (pasaules izstrādātāju konferencē).

Avots: Tech Radar

Atbildēt

Līdzīgi raksti