Reklāmraksts

Mūsdienīga un ilgtspējīga izvēle – PVC logi

PVC logi šodien tiek uzskatīti par klasisku izvēli – tie tiek izmantoti gan dzīvojamās ēkās, gan citur, kur svarīgs funkcionāls un pārdomāts risinājums. Kādas ir plastikāta logu priekšrocības? Ko ņemt vērā, tos izvēloties? Par to vairāk turpinājumā! 

Būtiskākās priekšrocības

Ir vairāki iemesli, kāpēc plastmasas logi ir daudzu cilvēku iecienīta izvēle. Pirmkārt, jāizceļ to augstā energoefektivitāte, kas nozīmē, ka gada aukstajā sezonā siltuma zudumi nebūs tik būtiski. Svarīgs faktors ir arī salīdzinoši zemās izmaksas. Tāpat jāpiemin arī tas, ka PVC logi ir izturīgi, tādēļ būs labs ilgtermiņa risinājums. 

Un visbeidzot – šie logi pieejami dažādās variācijās, kas ļaus tos pielāgot dažādiem dizainiem un vajadzībām. 

Ko ņemt vērā, izvēloties piemērotākos logus?

PVC logus var iedalīt trīs kategorijās: 

  • Ekonomiskās klases logi ir laba izvēle, ja ēkā nav vajadzīga īpaša siltumizolācija. Tie piemēroti, piemēram, vasarnīcām un dārza mājām;
  • Optimālais variants ierasti tiek izvēlēts sērijveida dzīvojamās ēkās;
  • Energoefektīvie logi ir īpaši piemēroti privātmājām, kas ļauj būtiski samazināt apkures izmaksas.

Izvērtējot savas vajadzības, katrs var piemeklēt savām vajadzībām piemērotāko variantu, paturot prātā to, ka logi ir ilgtermiņa risinājums. 

Citi svarīgi faktori, kas jāņem vērā: 

  • Rāmju kameras – izvēlei ir logi ar 5, 6 vai 7 kameru rāmjiem. Princips ir vienkāršs – jo lielāks kameru skaits un platāks rāmis, jo tas lēnāk atdziest;
  • Rāmju krāsas –  logu rāmju krāsu izvēle ir ļoti daudzveidīga. Klasiski baltie rāmji ir tikai viena no plašā izvēles klāsta;
  • Stikla biezums – domājot par izturību un skaņas izolāciju, jāizvēlas piemērotākais logu stikla biezums.

Izvēloties logus, noteikti izvērtējiet arī papildus iespējas, piemēram, drošību pret ielaušanos, bērnu drošību, iespēju tonēt stiklus vai uzstādīt insektu stiklus. 

Ja vēlaties kvalitatīvus logus, ieskatieties labologuagentura.lv, kur atradīsiet daudzveidīgu piedāvājumu. Tiek nodrošinātas kā konsultācijas par piemērotāko logu izvēli, tā arī tiek piedāvāta logu montāža, logu apkope un stikla pakešu maiņa. Visiem logiem tiek noteikta 5 gadu garantija, kas ir lielisks kvalitātes apliecinājums. 

Izvēlieties savam mājoklim piemērotāko risinājumu Labo Logu Aģentūrā! 

Līdzīgi raksti