Jaunumi

Nākamajā Sims spēlē būs pieejami gan solo, gan multiplayer režīmi

Kā solīts, EA izplata informāciju par nākamās paaudzes Sims spēli ar kodēto nosaukumu Project Rene. Nesen tiešraides laikā EA apstiprināja, ka vairāku spēlētāju spēle būs galvenais spēles elements, taču ne uz tradicionālā viena spēlētāja spēles rēķina, kas padarīja to populāru. “Mēs domājam, ka varam piedāvāt abus variantus,” paskaidroja Project Rene spēles direktors Grants Rodeks.

Viņš ātri uzsvēra, ka jaunā spēle “nav MMO“, tāpēc negaidiet World of Warcraft, kurā varoņi runā savā valodā. Tā vietā kā piemēru EA parādīja jaunās spēles uzlabotos pielāgošanas rīkus, ar kuriem var pielāgot katru mēbeles daļu, sākot ar tās krāsu un beidzot ar detaļām, no kurām tā ir izgatavota, sakot, ka šo funkciju var izmantot reālajā laikā kopā ar citiem spēlētājiem. Pēc informācijas var spriest, ka šāda veida funkcijas būs papildinājums tam, ko sagaida Sims spēlētāji.

Papildus tam izstrādātāji turpināja demonstrēt vienu no lielākajām izmaiņām projektā Rene – tā vairāku platformu iespējas. Spēle tiek izstrādāta gan mobilajiem, gan personālajiem datoriem, un, lai gan abas versijas var nebūt pilnīgi vienādas, plānots, ka spēlētāji varēs netraucēti pāriet no vienas versijas uz otru. “Ideja ir tāda, ka visa jūsu informācija ir tur, kur jums to vajag,” teica Rodieks.

Pagaidām vairāk informācija vēl nav izpausta. Līdzīgi kā nākamās Skate spēles gadījumā, EA apgalvo, ka izmanto atvērtāku izstrādes procesu, kurā pakāpeniski dalīsies ar detalizētu informāciju. Lai gan spēles izlaišana tiek plānota tikai “pēc gadiem”, visticamāk, ka jauna informācija vēl tiks atklāta. Tikmēr pagājušajā gadā uzņēmums The Sims 4 bāzes spēli sāka piedāvāt bezmaksas.

Atbildēt

Līdzīgi raksti