Ierīces

Nintendo paziņo par jaunu Switch spēļu konsoles modeli

Nintendo vakar paziņoja par jaunu Switch spēļu konsoles modeli ar lielāku 7 collu 720p OLED displeju. Lai gan baumas liecināja, ka šis jaunais Switch varētu tikt piegādāts ar jaunu Nvidia mikroshēmu, jaunais modelis galvenokārt ir saņēmis ekrāna uzlabojumus.  Tas atbalsta 1080p kvalitāti tikai ar TV režīmu. Tā kā tas nav saņēmis jaunu mikroshēmu, tas nav saņēmis arī baumoto 4K kvalitāti.

Izņemot jauno ekrānu, šis modelis saņēmis arī regulējamu statīvu, 64 GB iebūvētu krātuvi (sākot no 32GB), jaunu doku ar iebūvētu vadu ethernet portu un uzlabotu audio.

Nintendo pārstāvis ziņu portālam The Verge, apstiprināja, ka centrālā procesora vai atmiņas sistēmā nav lielu iekšējo izmaiņu. “Nintendo Switch (OLED modelis) nav saņēmis jaunu CPU vai papildus RAM,” minējis Nintendo pārstāvis. Arī akumulatora darbības laiks būs tāds pats kā līdz šim – līdz pat 9 stundām. Jaunā ierīce gan būs nedaudz garāka un nedaudz smagāka – 0.32 kg līdzšinējo 0.29 kg vietā.

Jaunais Switch ieradies gandrīz divus gadus pēc Nintendo Switch Lite, kas ir mazāka un lētāka Switch versija, ko nevar pievienot pie televizora. Switch Lite tika izlaists 2019. gada septembrī par 200 ASV dolāriem jeb aptuveni 170 Eur.

Jaunais Nintendo Switch OLED modelis būs pieejams sākot no 8. oktobra. Tā Eiropas cena vēl nav paziņota, bet ASV tas maksās 350 dolārus jeb aptuveni 295 Eur.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti