Reklāmraksts

No idejas līdz gatavai būvei – Domus Angāri

Jau 15 gadus Latvijas tirgū darbojas būvniecības risinājumu uzņēmums Domus Angāri, kas specializējies metāla garāžu un metāla angāru projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā.

Nepieciešama garāža? Izvēlieties kvalitāti!

Ja ir radusies vajadzība savā saimniecībā uzbūvēt vai iegādāties gatavu garāžu, tad labs  risinājums ir meklēt palīdzību pie Domus Angāri profesionāļiem. Nopirkt jau gatavu metāla garāžu un uzstādīt to, protams, ir finansiāli izdevīgākais variants. Taču, lai arī tā ir tikai palīgēka, garāža ir diezgan svarīgs elements visā saimniecības ēku izkārtojumā.

Iegādāties gatavu metāla garāžu vai projektēt pēc pasūtījuma ir klienta izvēle. Domus Angāri piedāvā nesiltinātas metāla garāžas, dažādu izmēru un dizaina. Metāla garāža labi noder automašīnas vai motocikla novietošanai, dārza darbu tehnikai, zāģim, dažādu citu instrumentu un mantu novietošanai.

Lai pasargātu savu īpašumu no sezonas laikapstākļiem un citiem faktoriem, nesiltināta metāla garāža būs finansiāli izdevīgs risinājums.

Labi pagalma interjerā kopā ar citām ēkām iekļausies garāža ar dekoratīvo apmetumu. Šādu garāžu var arī siltināt. Dekoratīvi apmesta garāža ar siltinājumu var tikt pārveidota arī par vasaras dārza mājiņu. Nav šaubu, ka dekoratīvi apmestas metāla garāžas pielietojums var būt ļoti daudzveidīgs.

Saimniecībā noderīgs ir arī mini angārs. Domus Angāri piedāvājumā ir augstas kvalitātes metāla angāri plašā izmēru un dizainu sortimentā. Mini angāru cenas atkarīgas no konstrukcijas veida, izmēriem, komplektācijas un citiem faktoriem.

Daudzfunkcionāla ēka  – metāla angāri

Metāla angāru izmantojums ir ļoti daudzveidīgs, tie estētiski labi izskatās un organiski iekļaujas apkārtējā vidē. Angārus un nojumes izmanto daudzpusīgi – kā preču, transportlīdzekļu noliktavas, rūpnieciskām vajadzībām vai zemnieku saimniecībām.

Domus Angāri savā darbā izmanto augstākās kvalitātes materiālus, instrumentus un iekārtas, ar kurām strādā sertificēti meistari.

Šādus metāla angārus ir ātri un viegli samontēt. Cenas un montāžas izmaksas atkarīgas no izvēlētā materiāla un konstrukcijas veida.

Lai iepazītos ar Domus Angāri piedāvājumu, apskatiet uzņēmuma mājas lapu www.domusangari.lv! Piesakieties konsultācijai birojā. Ja tiks saņemta visa nepieciešamā informācija, divu dienu laikā tiek sagatavota pasūtījuma tāme. Domus Angāri projektē, izgatavo, uzstāda! Domus Angāri atslēga – kvalitāte un garantija.

Līdzīgi raksti