Jaunumi

No šodienas Microsoft Teams vairs nebūs pieejams daļai lietotāju

Microsoft Teams no šodienas vairs neatbalstīs Internet Explorer 11, kas nozīmē, ka tīmekļa pārlūkprogrammas lietotāji vairs nevarēs ne pievienoties video konferencēm, ne piekļūt tērzēšanas funkcijai.

Microsoft Teams nebūs vienīgā Microsoft programma, kas tuvākajā laikā pārtrauks atbalstīt Internet Explorer pārlūkprogrammu. Process ir radīts, lai veicinātu vienmērīgu pāreju no Internet Explorer un mudinātu lietotājus izmantot uzņēmuma jaunāko pārlūkprogrammu Edge.

Saskaņā ar Microsoft bloga ierakstu, Teams būs pirmā lietotne, kas beigs atbalstīs novecojušo Internet Explorer pārlūkprogrammu. Līdz 2021. gada 17. augustam paredzēts, ka arī visas atlikušās Microsoft 365 programmas pārtrauks atbalstu.

Microsoft Teams un Internet Explorer

Visticamāk, ka šīs izmaiņas ietekmēs visai mazu Microsoft Teams lietotāju grupu, jo visai maz cilvēku joprojām izmanto Internet Explorer, lai piekļūtu internetam.

Saskaņā ar Statcounter datiem Internet Explorer ir pārlūkprogramma, ko izvēlas lietot tikai 1,05% no visiem tīmekļa lietotājiem. Tomēr, ņemot vērā, ka visā pasaulē ir vairāk nekā 7 miljardi ierīces, kas savienotas ar internetu, šis īpatsvars joprojām ir miljoniem cilvēku.

Internet Explorer 11 (pēdējā versija) tika izlaista 2013. gadā, un internets kopš tā laika ir krasi mainījies. Microsoft min, ka izveidojis pārlūkprogrammu Edgekas atrisina Internet Explorer lielākās problēmas un ir vairāk piemērota mūsdienu interneta videi.

Vienkāršākais risinājums lietotājiem, kurus ietekmēs Microsoft Teams un Internet Ecplorer atbalsta pārtraukšana, ir lejupielādēt Teams lietotni savā datorā. Tā pieejama Windows, macOS, Linux, kā arī citām ierīcēm.

Avots: TechRadar

 

Atbildēt

Līdzīgi raksti