Jaunumi

Nopludināta reklāma atklāj, ka Xbox Series S darbosies ar līdz 120 kadriem sekundē 1440p izšķirtspējā

Pēc mēnešiem ilgām spekulācijām un tūlīt pēc vēl vienas lielas noplūdes atklājās daudz detaļu par Xbox Series S, un Microsoft beidzot nolēma arī oficiāli par to paziņot. Tomēr tas neaptur turpmākas noplūdes, jo slavens informācijas noplūdinātājs WalkingCat tviterī ievietoja jaunu videoklipu, kas ir Xbox S sērijas reklāma. Video izceļ daudzas lētākās nākamās paaudzes konsoles galvenās iezīmes.

Video patiešām apstiprina, ka Xbox Series S ir tikai digitāla versija, kas nozīmē, ka uz tā nevarēsiet iegādāties spēļu diskus. Tas varētu izskaidrot, kāpēc Microsoft pirms dažiem mēnešiem pārtrauca Xbox One S All-Digital Edition darbību. Neskatoties uz to, konsole tiek piegādāta ar salīdzinoši nelielu 512 GB pielāgotu SSD disku, kas joprojām izmanto Xbox Velocity arhitektūru, lai ātrāk ielādētu un ātri pārslēgtos starp spēlēm.

Runājot par konsoles jaudu, video norādīts, ka S sērija nodrošinās spēles ar ātrumu līdz 120 kadriem sekundē Quad HD (1440p) izšķirtspējā. Ir pieejams arī grafikas funkcijas, piemēram, DirectX Raytracing, mainīgs atsvaidzināšanas ātrums un mainīgas intensitātes ēnojums, tāpēc šķiet, ka jaudas ziņā S sērija tikai nedaudz atpaliek no X sērijas.

Kaut arī par Xbox Series S tehniskajiem parametriem jau kādu laiku tiek runāts, Microsoft tos vēl nav apstiprinājis, taču šai informācijai vajadzētu dot labu priekšstatu par gaidāmo. Xbox S sērija maksās 299 USD (~255 Eur), un paredzams, ka tā tiks izlaista 10. novembrī līdzās X sērijai.

Atbildēt

Līdzīgi raksti