Drošība

Norton un Avasts apvienojas vienā uzņēmumā

NortonLifeLock un Avast apvienojas, lai radītu lielāku uzņēmumu, kura vērtība pārsniedz $8 miljardus. Līdz ar noslēgto darījumu NortonLifeLock iegūs visas Avast akcijas un izveidos daudz lielāku kiberdrošības uzņēmumu. “Ar šo kombināciju mēs varam stiprināt mūsu kiberdrošības platformu un padarīt to pieejamu vairāk nekā 500 miljoniem lietotāju,” norāda NortonLifeLock izpilddirektors Vinsents Pilete. “Mēs arī spēsim vēl vairāk paātrināt inovāciju, lai pārveidotu kiberdrošību.”

Laikā, kad vairāk laika pavadām pie viedierīcēm un kiberdrošība ir svarīgāka kā jebkad agrāk, šāda uzņēmumu kombinācija varētu radīt jaunus kiberdrošības produktus.

Pēdējā gada laikā ievērojami pieaudzis kibernoziegumu skaits. Gandrīz ik nedēļu nākas dzirdēt par jauniem uzbrukumiem vai datu noplūdi internetā. Šādi uzbrukumi ne tikai ietekmē dažādus uzņēmumus, bet pat ražošanas procesus, kas nereti aizkavē piegādes ķēdes.

Avast, kas tika dibināts Čehijā, jau 11 gadus rada programmatūru privātpersonām un mazajiem uzņēmumiem un pirms pieciem gadiem iegādājās AVG. NortonLifeLock ir Symantec bijusī privātpersonu daļa, kas tika atstāta aiz muguras pēc tam, kad Brodcom pirms diviem gadiem iegādājās Symantec uzņēmumu drošības biznesu. Norton antivīruss ir pastāvējis dažādās formās jau kopš 1991. gada, un jau 30 gadus tas ir bijis visai populārs starp privātpersonām.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti