Ierīces

Oficiāli pārdošanā laists Spotify Car Thing! Kas tad īsti tas ir?

Jau 2021. gada aprīlī iznāca jauns viedais mūzikas atskaņotājs – Spotify Car Thing. Sākumā tas tika izlaists ierobežotā daudzumā uz testēšanu ASV iedzīvotājiem, bet nu jau pēc sekmīgiem palaišanas testiem tas ir oficiāli palaists pārdošanā.

Kas īsti ir Spotify Car Thing? Principā parasta bluetooth pults ar iespēju kontrolēt Spotify aplikāciju uz telefona. Kā jau saprotams pēc nosaukuma – produkts domāts lietošanai mašīnā. Ierīce sastāv no skārienjutīga ekrāna, 5 pogām augšpusē, ar kuru palīdzību var uzstādīt sev pielāgojamas saīsnes, kā arī labajā malā atrodas liela izmēra apaļš griežamais kloķis, ar kura palīdzību var veikt padziļinātāku dziesmu meklēšanu, bet zem tā atrodas maza poga.

Spotify Car Thing var kontrolēt ne tikai fiziski, bet arī ar balss palīdzību. Lai to kontrolētu, vienkārši jāpasaka “Hey Spotify” un pēc tam jāseko nākošajai balss komandai, ar kuru vari izvēlēties kuru no dziesmām, podkāstiem vēlies atskaņot Spotify aplikācijā, kā arī ar balss komandām vari pārslēgt nākošo dziesmu, apturēt to, atskaņot citu dziesmu sarakstu. Tas dod priekšrocību braucējiem nenoņemt rokas no stūres un veltīt visu uzmanību ceļam.

Car Thing darbojas tikai ar Spotify aplikāciju un, lai lietotu ierīci, ir jābūt Spotify Premium kontam. Liels mīnus šim ir tas, ka, ja vēlies pārtraukt maksāt par aplikācijas Premium versiju, tad gudrā bluetooth ierīce vairs nedarbosies.

Ierīci pašlaik var nopirkt par 89,99$ Spotify mājaslapā.

Avots: CNET

Atbildēt

Līdzīgi raksti