Preses relīzes

OnePlus nāk klajā ar jaunajiem modeļiem One Plus 7T Pro un OnePlus 7T Pro MacLaren

Starptautiskais viedierīču ražotājs “OnePlus” prezentējis “OnePlus 7T Pro” un “OnePlus 7T Pro McLaren” versijas modeļus, tādējādi paziņojot par visu jaunākās paaudzes viedtālruņu “OnePlus 7T” sērijas modeļu pieejamību tirgū.

Prezentējot šos jaunākās paaudzes viedtālruņus, mēs demonstrējam “OnePlus” nepārtrauktos centienus sniegt izcilu lietotāju pieredzi,” saka “OnePlus” izpilddirektors un dibinātājs Pīts Lau (Pete Lau). ““OnePlus 7T Pro” apvieno jaunākās inovācijas ar tikai mums pieejamām tehnoloģijām, piemēram, 90 Hz superplūdeno displeju un trīs kameru sistēmu, lai sniegtu ātru un plūstošu ierīču lietošanas pieredzi vēl augstākā līmenī. Mēs turpinām sadarbību ar McLaren, kopā izaicinot esošos standartus, lai piedāvātu premium klases viedtālruņus.”

“OnePlus” savu premium ierīču klāstu šodien papildina ar “OnePlus 7T Pro”, kas darbojas uz jaunākās “OxygenOS” 10.0 programmatūras bāzes, sniedzot ātrāku un plūstošāku lietošanas pieredzi nekā jebkad agrāk.

Plūdenais 90 Hz ekrāns “Fluid AMOLED”

“OnePlus” kā pirmie ievieš ātrdarbīgo 90 Hz atsvaidzes biežumu, un plūdenais displejs ir viens no “OnePlus 7T Pro” elementiem, kas nodrošina nevainojamu pārredzamību. Pārlūkojot internetu vai bildes, katrs pieskāriens ir vēl vienkāršāks un nevainojams, ko nodrošina īpaši jūtīgais 90 Hz diplejs.

“OnePlus 7T Pro” ir aprīkots ar lielu displeju un QHD+ nodrošināto iespaidīgo 3120×1440 izšķirtspēju (516 px). Viegli izliekts stikla pārklājums sniedz plašāku pārredzamību no vienas ekrāna malas līdz otrai, tādējādi nodrošinot augstākās klases dizainu un nepārspējamu pārlūkošanas pieredzi.

Trīs kameru sistēma

Jaudīga trīs kameru sistēma “OnePlus 7T Pro” ierīcē sniedz fotostudijas pieredzi. “OnePlus” pieejamā kameras programmatūra “Ultra Shot” ir radīta, lai iemūžinātu neaizmirstamus saulrietus un elpu aizraujošus kalnu skatus, iegūtu portretu foto ar pārsteidzošu aizmugures apgaismojuma efektu un neatkārtojamu sniegumu sliktā apgaismojumā.

“OnePlus” ir papildinājis ierīci ar jaunu makrorežīmu, ar kura palīdzību iespējams dalīties skaistos momentos pat sarežģītos apstākļos. Ar īpaši attīstītu hibrīdstabilizējošu sistēmu, kas apvieno OIS un EIS tehnoloģiju, “OnePlus 7T Pro” sniedz iespēju ikvienā situācijā ierakstīt asāku un stabilāku video.

Nākamais solis ātrākai un plūstošākai darbībai

Jaunais “OnePlus” viedtālrunis nebūtu pati pilnība bez tā darbības un uzlādes uzlabojumiem. Tā darbību nodrošina “Qualcomm® Snapdragon™ 855 Plus”, sniedzot par 15% ātrāku renderēšanas un apstrādes ātruma iespēju, ko superātrais UFS 3.0.

“OnePlus” jaunākā ātrās uzlādes tehnoloģija “Warp Charge 30T” ir pieejama arī jaunajos modeļos “OnePlus 7T Pro”. Pētījumu rezultāti uzrāda par 23% lielāku uzlādes ātrumu nekā “Warp Charge 30” un iespēju sasniegt ap 68% uzlādi tikai 30 minūšu laikā. Vēl vairāk, tehnoloģija pasargā viedtālruni no uzkaršanas pilna ātruma uzlādes procesā vai spēlējot spēles.

“OnePlus 7T Pro McLaren” versija

“OnePlus 7T Pro McLaren” versija radīta, iedvesmojoties no tikai “McLaren” raksturīgā dizaina, un izceļ “OnePlus” nemitīgo tiekšanos pēc izcilības un jauninājumiem.

Mēs esam priecīgi par iespēju turpināt sadarbību ar McLaren, izmantojot šo leģendāro zīmolu, un gūt iedvesmu no tā inženierijas sasniegumiem,” saka Pīts Lau. “Šī ierobežotās pieejamības viedtālruņu kolekcija izceļ gan mūsu nemitīgos centienus būt izciliem, gan sniedz lietotājiem labāko viedtālruņa lietošanas pieredzi.”

Pēc pagājušā gada veiksmes, ieviešot “Salute to Speed”, mēs ar aizrautību jau atkal atklājam jaunāko “OnePlus” sadarbības rezultātu un piedāvājam jaunāko “McLaren” viedierīces ierobežotas pieejamības kolekciju. Mūsu zīmoli ir vērsti uz izaicinājumiem, un mūsu nemitīgie centieni inovāciju jomā ir palīdzējuši sasniegt jaunu tehnoloģisku virsotni – jauno “OnePlus 7T Pro McLaren”. Tas izceļ abu zīmolu aizraušanos ar izcilu dizainu, meistarību un jauninājumiem, un mēs aizrautīgi vērosim, kā to uzņems tehnoloģiju entuziasti un “McLaren” fani visā pasaulē,” stāsta Maiks Flevits (Mike Flewitt), “McLaren Automotive” izpilddirektors.

Īpaši radīts dizains

Iedvesmojoties no nepārspējamās “McLaren” dizaina pieejas, “OnePlus 7T Pro McLaren” versija apvieno spēku un skaistumu. Leģendārais “McLaren” stils un izsmalcinātie papaijas oranžie elementi ir lieliski dizaina akcenti jaunajam “OnePlus 7T Pro McLaren” un veltījums “McLaren” sacīkšu pieredzei – tie redzami arī uz “McLaren” Formula 1 sacīkšu automašīnām.

Galvenais vadmotīvs ir īpaša rūpība pret katru detaļu: pat “OnePlus 7T Pro McLaren” maciņam ir pārdomāts dizains. Alcantara kompozīta auduma materiāls sniedz izsmalcinātu taustes pieredzi,
vienlaikus nevainojami pasargājot ierīci no triecieniem un skrāpējumiem.

Pielāgota “McLaren” programmatūra

Telefona lietotājiem būs iespēja iejusties “McLaren” sacīkšu gaisotnē ar ekskluzīvu animāciju un ekrāna tēmām. Slēgtais ekrāns rada minimālisma noskaņu, iedvesmojoties no “McLaren” auto paneļa dizaina. Paziņojumi tiek vizualizēti, niansēti izgaismojot ekrāna stūrus ar papaijas oranžu atspulgu.

Zibensātra darbība

Ar UFS 3.0 256 GB atmiņu un 12GB LPDDR4X RAM “OnePlus 7T Pro McLaren” apvieno jaunākās tehnoloģijas un izsmalcinātu programmatūru ar zibensātru darbību – gluži kā superauto. “OnePlus 7T Pro McLaren” iekļauta jaunākā “Qualcomm® Snapdragon™ 855 Plus” mobilā platforma, lai saglabātu pašas vērtīgākās lietotnes, fotogrāfijas un mūziku.

“OxygenOS” 10.0

“OnePlus 7T” sērijas viedtālruņi ar jaunāko “OxygenOS” 10.0, kas vienlaikus ir “OnePlus” jaunākā operētājsistēma, balstīta uz Android 10 bāzes. “OxygenOS” 10.0 radīts, lai katrs pieskāriens ierīcei pārvērstos ātrā un plūstošā darbībā.

Ierīces iespējas papildus iekļauj:

  • horizontālās gaismas: pašlaik “OnePlus 7T Pro” ir iespējams izvēlēties kādu no četrām horizontālās gaismas krāsām;
  • pielāgojamību: jauni, īpaši izstrādāti iestatījumi pašlaik tiek glabāti vienuviet, līdzīgi kā ekrāna vizuālās tēmas, pulksteņa stili un horizontālās gaismas;
  • iinavas pārslēgšanos starp lietotnēm: ļauj pārslēgties starp lietotnēm un vienlaikus skatīties video, izmantojot ainavas režīmu un neatgriežoties portreta režīmā.

Cena un pieejamība

Eiropā “OnePlus 7T” sērijas cenas ir sekojošas:

RAM ROM Cena
“OnePlus 7T” 8GB 128GB 599 €
“OnePlus 7T Pro” 8GB 256GB 759 €
“OnePlus 7T Pro McLaren” 12GB 256GB 859 €

 
Latvijā “OnePlus 7T” un “OnePlus 7T Pro” būs pieejami ”OnePlus” pop-up veikalā.

“OnePlus” pārstāvis Somijā un Baltijas valstīs Tomass Lampens (Tuomas Lampen) uzsver: “Mūsu ultra premium klases jaunākā viedtālruņa prezentācija uzskatāma par veiksmīgu. Latvijas tirgus viennozīmīgi uzskatāms par premium klasei atbilstošu, jo cilvēki meklē augstas kvalitātes iespējas katrā viedtālrunī. Mēs esam priecīgi un lepni paziņot, ka turpinām piedāvāt augstākās kvalitātes iespējas ar jauno “OnePlus 7T Pro”. Tādējādi mēs jau atkal sniedzam lietotājiem jaunākās paaudzes pieredzi ar vēl vairāk uzlabotu viedtālruņa darbību.”

“OnePlus 7T Pro” un “OnePlus 7T Pro McLaren” versijas modeļu prezentācijas tiešraidi iespējams apskatīt zemāk:

Atbildēt

Līdzīgi raksti