Ierīces

Oppo izlaiž jaunu fitnesa aproci

Oppo Band  ir jaunākā fitnesa aproce, ko laidis klajā viedtālruņu ražotājs. Ko jaunu vai atšķirīgu šī fitnesa aproce var piedāvāt, pievienojoties tirgum, kas pārpildīts ar tādām fitnesa aprocēm, kā Honor Band 6, OnePlus Band, Samsung Galaxy Fit līnija, Huawei Band līnija un daudzas citas?

Nav īsti skaidrs, ar ko šī aproce konkurēs vai izcelsies no citām. Šobrīd tās cena ir visai līdzīga citām šāda veida fitnesa aprocēm – Lielbritānijā tā pieejama par 39.99 mārciņām jeb aptuveni 46 Eur.

Oppo Band specifikācija

Oppo Band izskatās ļoti līdzīga standarta fitnesa aprocei – tim ir gara, tieva siksniņa, kas savienota ar mazu displeju. Tā ir pieejama tikai melnā krāsā, ar 5ATM ūdens izturību. Displejs ir 1.1 collas plats, ar 126 x 294 pikseļu izšķirtspēju un skārienjutīgs.

Ražotājs apgalvo, ka ierīcei ir 100mAh akumulators, kas ar vienu uzlādi darbinās ierīci aptuveni 12 dienas. Fitnesa aprocē ir pieejami 12 fitnesa režīmi, piemēram, skriešana, riteņbraukšana un peldēšana, kā arī dažādas veselības uzraudzības funkcijas, piemēram, miega izsekošana, sirdsdarbības novērošana un soļu skaitīšana. Ierīcē ir arī tādi rīki kā paziņojumi, laika ziņas un iespēja pārvaldīt viedtālruņa kameru.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti