Ierīces

Oppo patentē LG līdzīgu divu ekrānu viedtālruni

LG mēdza izlaist dažādus divu ekrānu viedtālruņus, kā piemēram, LG V60 TninQ, kam blakus bija pievienojams otrs ekrāns. Lai gan LG ir paziņojis, ka pamet viedtālruņu tirgu, izskatās, ka līdzīgi eksperimentālie viedtālruņi turpinās apgrozīties tirgū, jo stafeti varētu pārņemt Oppo.

Kā novērojis ITHome, Oppo ir piešķirts patents viedtālrunim, kuram ir piespraužams sekundārais ekrāns. Pēc patenta skicēm, šķiet, ka viedtālruni ir iespējams atvērt kā grāmatu. ITHome salīdzina to ar Microsoft Surface Duo, bet atšķirībā no šīs ierīces (un tāpat kā LG duālie ekrāni) izskatās, ka Oppo koncepcijā sekundārais ekrāns varētu būt noņemams.

Oppo

Diemžēl patents tikai virspusēji apraksta divu ekrānu viedtālruni, tādēļ nav vēl īsti skaidrs, ko sagaidīt no Oppo. LG versijā abi ekrāni darbojās neatkarīgi – uz viena, piemēram, bija iespējams skatīties Netflix filmu, kamēr uz otra varēja sarakstīties ar draugiem vai meklēt informāciju par filmā redzamajiem aktieriem.

Oppo patents tika iesniegts jau 2020. gadā un piešķirts 2021. gada martā, tādēļ visticamāk Oppo nav izmantojis esošo situāciju, jo iespējams nemaz skaidri nezināja, vai LG pametīs viedtālruņu tirgu.

Patenti ne vienmēr garantē, ka patentētā tehnoloģija tiks radīta. Taču no Oppo jau esam redzējuši visai interesantus viedtālruņu konceptus (Oppo X 2021 “rullējamā” ekrāna viedtālrunis, Oppo X Nendo salokāmais viedtālrunis), tādēļ šāds divu ekrānu viedtālrunis nebūtu nekāds pārsteigums.

Patentu tehnoloģiju īstenošana parasti prasa laiku. Dažkārt patentētās tehnoloģijas dienas gaismu ierauga tikai pēc dažiem gadiem. Visticamāk, ka šādu viedtālruni no Oppo vēl neredzēsim vismaz līdz 2022. gadam.

Avots: TechRadar

Atbildēt

Līdzīgi raksti