Ierīces

Oppo visai oriģināli paslēpj kameru

Ķīnas viedtālruņu ražotājs Oppo ir pazīstams ar saviem novatoriskajiem viedtālruņu dizainiem. Pavisam nesen ražotājs parādījis savus “rullējamos” viedtālruņus un dažādus salokāmo viedtālruņu konceptus.

Šoreiz Oppo izlēmis eksperimentēt ar savām fotokamerām. Tagad uzņēmums iepazīstina ar Shark-fin dizaina kameras moduli.

Turpinot paslēpto kameru trendu, Oppo ir pieteicis patentu jaunam pop-up kameras modulim, kas atļautu paslēpt visas aizmugurē izvietotās kameras.

Patents tika piešķirts pagājušā gada nogalē, un saskaņā ar LetsGoDigital datiem, šim viedtālrunim būs divkameru uzstādījums, kas nepieciešamības gadījumā tiks izvirzīts no viedtālruņa korpusa.

Oppo

Lai gan tirgū jau ir redzēti viedtālruņi ar uznirstošām kamerām, Oppo jaunais dizains nedaudz atšķiras no tiem. Saskaņā ar patentu, uzņēmums vēlas viedtālruņa korpusā izvietot divus kameras sensorus.

Kā šāda kamera darbotos? Kameras neatrastos uz paša uznirstošā moduļa. Tā vietā tam būtu divas prizmas (izmantojot spoguļus), kas ļautu lietotājiem uzņemt selfiju vai ierasto attēlu no viedtālruņa aizmugures.

Šīs prizmas tiks novietotas tā, lai gaisma, kas nāk no ārpuses, tiktu atstarota uz sensoru, no kura tiktu nolasīta un apstrādāta iegūtā informācija.

Oppo

Vēl nav īsti līdz galam skaidrs, ka šis jaunais uzlecošais kameras modulis darbosies un vai tas nonāks pie patērētājiem. Ražotāji visai regulāri piesaka patentus savām tehnoloģijām, bet ne vienmēr tās sasniedz veikalu plauktus. Taču Oppo jau iepriekš ir pārsteidzis ar uznirstošiem kameru moduļiem viedtālruņos. Varbūt šī reize nebūs izņēmums?

Avots: TechRadar

Attēlu avoti: Future, LetsGoDigital

Atbildēt

Līdzīgi raksti